Dni tygodnia i miesiące po angielsku test

Pobierz

Przetłumacz na język angielski dni tygodnia i nazwy miesięcy.. Przygtowaliśmy dla Was kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej zapamiętacie nazwy 7 dni tygodnia: Każdy dzień tygodnia ma końcówkę -day, co po angielsku znaczy po prostu dzień, Ćwiczenie: Przygotuj 14 jednakowych kawałków papieru.. Słownictwo z działu kalendarz.W tej le./ Język angielski / Słowniczek.. Rozpocznij test.Przetłumacz angielskie miesiące na Polski i sprawdź jak się na tym znasz!. Dołącz do Fiszkoteki .tygodnia & miesiace; Dni tygodnia & miesiace, test z jezyka angielskiego.. 2010-10-30 14:03:28 Jak wymawia się i piszę się dni tygodnia po angielsku?. Pobierz plik do filmu: Praktyczny test wiedzy z Excela: Do.Dni tygodnia - days of the week w języku angielskim.. Jedynym podobnym miesiącem w wymowie jest Maj (May).. 2011-01-23 12:23:27 Jak sie pisze dni tygodnia po angielsku ?. Nauka przez zabawę.. Podstawy angielskiego; Jak szybko nauczyć się angielskiego; .. Miesiące po angielsku: wymowa i skróty .Start studying miesiące i dni tygodnia po angielsku.. Nieco różne formaty zapisu dat obowiązują też w angielskim amerykańskim i brytyjskim - za chwilę dokładnie się temu przyjrzymy.Dni tygodnia,pory roku i miesiące • DLA NAUCZYCIELI i DZIECI • pliki użytkownika stefekW przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Dni tygodnia pory roku i miesiące 1.bmp, Dni tygodnia pory roku i miesiące 2.bmpDni tygodnia i miesiące po Hiszpańsku :) 2012-11-18 18:47:59 Napiszecie mi dni tygodnia po angielsku ?.

Dni tygodnia.Dni tygodnia po angielsku.

Pewnie potrzebujesz jakiegos gotowca na jutrzejszy sprawdzian albo odpowiedzi, zeby szybko napisac test i zgarnac .Miesiące po angielsku Nie zdziw się na przykład, że w żadnym anglojęzycznym dokumencie nie zobaczysz raczej daty zapisanej na sposób cyfrowy tak jak po polsku.. Liczba mnoga angielski ćwiczenia 25 czerwca 2015 24 .. can czasowniki modalne czasy czytanie daty dni tygodnia going to have got interpunkcja Irlandia kolory konstrukcja konstrukcja wish liczba mnoga liczebniki list nieformalny matura .Godziny po angielsku Dni tygodnia po angielsku Liczby po angielsku Daty po angielsku Adres po angielsku Kierunki i przyimki .. poleca 85 % 328 głosów.. Bez problemu będziesz wymieniał także pory roku po niemiecku, takie jak der Winter, czy der Sommer.. Nauka języka angielskiego online za darmo z kursem rozmówek Hello.. Sprawdź swoją wiedzę z języka angielskiego.. Test angielskiej pisowni i słówek dla: wiosna, lato, jesień, zima, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec .Już po chwili nauki będziesz wiedział, że poniedziałek to der montag, a styczeń po niemiecku to der Januar.. Materiał edukacyjny dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.. 4 pytań Język angielski wiktoria99.. Powodzenia!. Używa się ich w kalendarzach, planach lekcji, określeniach dat, itp. Dni tygodnia w języku angielskim piszemy zawsze wielką literą.dni tygodnia, nazwy miesięcy • ANGIELSKI DLA DZIECI • pliki użytkownika Stokrotka8585 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • utrwalenie dni tygodnia j. angielski.doc, 76.jpgPory roku i miesiące po angielsku..

1) Poniedziałek po angielsku?

Raz w tygodniu otrzymasz bezplatnie e-mail z przydatnymi zwrotami, slowkami, .. Przyklady uzycia - "sprawdzian" po angielsku.. Przydaja one sie na kazdym kroku, na przyklad w planie lekcji, okreslaniu swoich planow na najblizsze dni, lub podawaniu daty po niemiecku.Dmi tygodnia i miesiace po niemiecku 2009-09-09 16:18:10 Jakie miesiace maja 31 dni ?. Treść .Nazwy dni tygodnia wraz z ich wymową.. Jak dla mnie ćwiczenie mogłoby być dłuższe, tak aby więcej razy powtórzyć sobie te słówka i bardziej przećwiczyć.J.angielski słówka : dni tygodnia,miesiące,data; J.angielski słówka : dni tygodnia,miesiące,data, test z języka angielskiego Życzę powodzenia ;)Dni tygodnia po angielsku.. Na 7 z nich napisz polskie nazwy, na 7 angielskie.Dni tygodnia po angielsku - Test.. a) friday b) thursday c) sunday.Prosty, normalny test sprawdzający czy ktoś się nauczył dni tygodnia w języku angielskim.. Wystarczy tylko chwila nauki, by zapamiętać wszystkie dni tygodnia po niemiecku, miesiące i pory roku.. Jedną z podstaw nauki języka angielskiego jest znajomość nazw dni tygodnia.. Szukaj.. Test rozwiązano 12434 razy.. Angielski dla początkujących, nauka słówek.. 2011-03-31 18:14:38Dni tygodnia i miesiace - slowka.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.Zapamiętywanie dni tygodnia..

Alfabet, liczby, dni tygodnia i miesiące po Angielsku.

Miesiące po angielsku różnią się od miesięcy po polsku zarówno pod względem słów, jak i wymowy.. Dziecko nauczy się nazw dni tygodnia oraz miesięcy po angielsku.. Katalog testow Slownictwo Slowka Dni tygodnia i miesiace - slowka.. Darmowe ćwiczenia online.. Średni wynik: 82,55 % .. Przekonaj się!. Odpowiedz na 10 pytań dotyczących nazw miesięcy i dni tygodnia.. Czy znasz wszystkie dni tygodnia po angielsku?. 2. wtorek.Czy znasz wszystkie dni tygodnia po angielsku?. Rozwiąż test.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1. poniedziałek.. Poziom: Beginner.. Zapisz słownie podane daty.. Tydzien dzieci mial siedmioro, naucz sie z nami, jak je nazywac.. Jest to darmowa, skuteczna i najlepsza nauka angielskiego online.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt