Do wiadomości po angielsku tłumaczenie

Pobierz

Przykładowe zdaniaMusisz przetłumaczyć "PRZYJĘŁA TEŻ DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "POWRACAMY DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DO WYSYŁANIA WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Czw Gru 6, 2012, 23:16. czasownik.. Słowo "attachment" oznacza "załączyć, dołączyć coś" Na przykład:Sprawdź tłumaczenia 'do wiadomości' na język angielski.. Tłumaczenie w kontekście: Decyzja zostaje podana do wiadomości zgłaszającego.podać do wiadomości (też: ogłosić, zawiadomić, ogłaszać, zapowiedzieć, zapowiadać, anonsować, zakomunikować, upubliczniać, upublicznić, awizować) volume_up announce {czas.. Oba rodzaje różnią się od siebie oczywiście formą.. Co znaczy i jak powiedzieć "przyjąć do wiadomości" po angielsku?. - take cognizanceMail po angielsku należy rozpocząć odpowiednim nagłówkiem.. Wszyscy musimy przyjąć do wiadomości, że sytuacja ta wymaga wielopłaszczyznowego podejścia.. Przykładowe zdaniaprzyjąć do wiadomości - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

podawać do wiadomości = intimate +1 znaczenie.

Orson, rozumiem, że to dla ciebie szok, ale musisz to przyjąć do wiadomości.. Wczytuję tłumaczenie.. Wczytuję tłumaczenie.przyjąłem (do wiadomości) = roger that dowiedzieć się o czymś (np. poprzez plotkę lub wiadomości) = hear about something Zobacz także: wiadomość o błędzie • nadawać dalekopisem • wiadomości w jakiejś sprawie • wiadomości o czymś • wiadomości na okrągło • wiadomości w skrócie • wiadomość z pierwszych stron gazetW słowniku polsko - angielski Glosbe "przekazywać wiadomość" tłumaczy się na: messenger.. Jak napisać po angielsku w piśmie oficjalnym, że inne osoby (adresaci) dostaną również ten list.. }przyjąć do wiadomości {czasownik dokonany} acknowledge {czas.}. Wykryj język.. podawać do wiadomości publicznej = publicize , publicise British English.Tłumaczenia w kontekście hasła "do wiadomości" z polskiego na angielski od Reverso Context: do wiadomości publicznej, do publicznej wiadomości, przyjmuje do wiadomości, podane do wiadomości, podaje do wiadomościTłumaczenie słowa 'do wiadomości' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Tłumaczenia w kontekście hasła "przyjmuje do wiadomości" z polskiego na angielski od Reverso Context: komisja przyjmuje do wiadomości, przyjmuję do wiadomości, użytkownik przyjmuje do wiadomościTłumaczenia w kontekście hasła "przyjmuję do wiadomości" z polskiego na angielski od Reverso Context: komisja przyjmuje do wiadomościPozostałe tłumaczenia..

podać do wiadomości.

Dzień dobry wszystkim.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'do wiadomości' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Jak jest "przyjmuję do wiadomości" po angielsku?. to take note of sth.Sprawdź tłumaczenia "ukryte do wiadomości" na angielski.. Zamiana języków (Ctrl + Shift + S) polski.. Przejrzyj przykłady tłumaczenia ukryte do wiadomości w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.Tłumaczenia w kontekście hasła "podane do wiadomości publicznej" z polskiego na angielski od Reverso Context: podane do publicznej wiadomościMusisz przetłumaczyć "PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Tłumaczenie tekstu.. To, jak powinien on wyglądać, zależy od tonu maila (formalny vs nieformalny) oraz tego, jakie relacje łączą Cię z adresatem.. przyjąć do wiadomości = acknowledge , także: ack termin techniczny , także: acknow dawne użycie.. W wiadomościach nieoficjalnych możesz zastosować jeden z poniższych nagłówków: Dear John, - kiedy piszesz do osoby, z którą mówicie sobie po .Musisz przetłumaczyć "DO WYSYŁANIA WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Musimy przyjąć do wiadomości znaczny poziom błędów w poszczególnych obszarach.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PREZYDIUM PRZYJĘŁO DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.przyjmować do wiadomości - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

podawać (do wiadomości) = run.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POWRACAMY DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumacz Google.. Po polsku zaznacza się na końcu.. do wiadomości:podać do wiadomości.. W mailach nieformalnych po angielsku obowiązuje z kolei dowolność.. - acknowledge, ack, acknowTłumaczenia dla hasła " przyjąć do wiadomości " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) przyjąć coś do wiadomości.. Wykryj język.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZYJĘŁA TEŻ DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "PREZYDIUM PRZYJĘŁO DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Co znaczy i jak powiedzieć "przyjmować do wiadomości" po angielsku?. Aby powiadomić odbiorcę o dołączonych plikach, należy użyć frazy "Please find attached".. Nie stosuje się za to skrótów (czyli piszesz do not zamiast don't) oraz slangu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt