Napisz co robisz w swoim pokoju po niemiecku

Pobierz

Po południu poszłam do domu.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Chodzę z psem na spacer.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Czasami myje garnki.. Ich mache alles in meinem Zimmer z.B:-Robię wszystko w moim pokoju na przykład mache ich Hausuafgabe-robie zadania domoweOpis pokoju po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Po szkole odrabiam lekcje.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Trenuję 1 godzinę.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.In den Bergen - w górach.. Następnie mam trening światkówki.. Dywan jest niebieskiego koloru.. To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?.

... co robisz w czasie wolnym po niemiecku.

W nocy .Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Zjadłam obiad.. Opowiada o Alicji ,ale nie takiej ,którą znamy, Alicja w filmie wpadła do dziury już po raz drugi, jednakże odkrywa Krainę Czarów na nowo.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Napisz co robisz w wolnym czasie po lekcjach i na weekendzie po polsku i po niemiecku.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. 3.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Robię zakupy i myję akwarium.Po polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Przykłady użycia - "w pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2 razy w tygodniu biegam wokół mojego osiedla.. 2021-01-21 12:39:14 Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36Opisz swój pokój.. Jem obiad.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

- Co robisz w wolnym czasie?

Odpoczywam.. You know how she felt when Tom left hPoniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Die ganze Familie schmckt den Weihnachtsbaum.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie .. Polish Kiedy tylko ktoś ją włącza, natychmiast idę do innego pokoju czytać.Hobby po niemiecku - jak się zapytać.. opis swojego zwierzątka.. w języku niemieckim.. ( biały dwuletni pers w z.. Dom moich marzeń po niemiecku .. Mój pokój ma 2 kilometry kwadratowe.. Podstawowa Gimnazjum Liceum Studia .Przykłady użycia - "drzwi do pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Was sind deine Hobbies?Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom..

Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.

W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Obok biurka stoją dwie szafy.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Biurko stoi na prawo w kącie.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Potem poszłam do szkoły.. Mein Zimmer ist sehr gemutlich und praktisch-Mój pokój jest przytulny i praktyczny.. Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Potem umyłam .Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07 Przetłumaczy mi ktoś to na niemiecki albo chociaż część tego?. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Na lewo na ścianie wisi obraz..

Często nie wiemy jak zapytać koleżankę, czy kolegę o jego, czy jej zainteresowania po niemiecku.

auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. Jem dużo warzyw i owoców.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Es ist sehr klein aber ich mag ihm-Mój pokój jest mały ale lubię go.. Na biurku stoi komputer.. Ruszam się prawie zawszę.. ;) W sobotę śpię długo.. W domu odpoczywałam.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. den Rucksack packen - pakować plecak.. Polish Dla nas, ludzi w tym pokoju , jest to problem, dla niemowląt biegunka jest śmiertelna.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasieZadanie: napisz po niemiecku kilka zdań o swoim mieście co i gdzie się w nim znajduje a czego tam nie ma oczywiście można zmyślać, nieskomplikowane zdania Rozwiązanie: meine stadt ist nicht grob hier gibt es ein kino, aber wir haben kein theater wir haben ein84% Opisz swój pokój.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt