Czy jak nie zdam 2 przedmiotow na maturze

Pobierz

np. Jan Kowalski zdawał 2 przedmioty, miał 157 pkt i zabrakło mu 1pkt na medycynę w Kato, więc poprawia maturę, ale nie udało mu się i zdał jeszcze gorzej, patrzy, a nowy próg w Kato wynosi 156pkt, może więc tam sobie iść jak złożył papiery w odpowiednim czasie?. Jednak bez obaw — przystępujemy ponownie do matury, jednak jedynie z niezaliczonych przedmiotów.. no mnie informowali przy wszystkich,ale jakoś przezyłam zacisnełam zęby i dalej do przodu.Jednak jak ją zobaczę gdzies kiedyś to nie ręczę za siebie.Zastanawiam sie czy pisać jeszcze z np. gery, wosu.. ale jak nie zdam tylko z dodatkowego to sie za***.. Załóżmy że zdam mature tylko z 3 przedmiotów, na jakie studia moge pójść?. Najczęściej okazuje się, że ktoś ma zdane wszystkie obowiązkowe egzaminy poza jednym - matematyką.. Od kolegów, którzy zdawali .. Dokładny termin ustala dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.. Musimy uzbroić się w cierpliwość i podejść do poprawki dopiero w maju.. czy przez pogorszenie wyniku już nie?absolwent, który nie zdał egzaminu maturalnego z danego przedmiotu lub przedmiotów obowiązkowych w części ustnej lub w części pisemnej, może przystąpić ponownie do części pisemnej egzaminu maturalnego z tego przedmiotu lub przedmiotów, zgodnie z przepisami obowiązującymi w roku, w którym przystępował do egzaminu maturalnego po raz pierwszy (z …Posty: 5.550. nie zdana matura?.

Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz KubaZobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jeśli na maturze nie zdam dwóch przedmiotów: jeden obowiązkowy a drugi dodatkowy to co się dzieje?

Jul 5, 2021Oct 15, 2020Jeżeli nie zdasz matury z dwóch przedmiotów, czeka cię możliwość poprawiania matury dopiero za rok, czyli w przyszłej sesji maturalnej.. wtedy może nie napiszesz tych 2 przedmiotów jakiś mocno ( chociaż nigdy nie wiadomo ) ale będziesz ją miała ;]-- 10 lip 2011, o 17:10 --Więc gdybym ja był na twoim miejscu to bym wybrał jeszcze tą biologię + fizykę , przyłożył się do .Pytanie przyszłorocznego maturzysty.. Więc czy jest sens go w ogóle pisać, skoro możesz go nie zdać a i tak nie będzie Ci się liczył na studia a na świadectwie maturalnym tylko będzie Ci "brzydko wyglądał"?. Niezdana matura - i co dalej?Czasem jeden niezdany przedmiot blokuje już prawie kompletne świadectwo maturalne.. Jeśli jesteś w takiej lub podobnej sytuacji, musisz wiedzieć, że:Jeżeli jednak z poprawką nie zmieścisz się w okresie 5 lat, będziesz musiała ponownie zdawać całą maturę.. Nie zdaje matury wgl czy poprawka?. W przypadku niezdania jednego przedmiotu, możesz poprawiać maturę w sierpniu, w sesji poprawkowej, jednakże tyczy się to tylko, gdy powinie Ci się noga z jednego przedmiotu.. Tak, to zazwyczaj ona - królowa nauk.. Okres pięcioletni obowiązuje w sytuacji, gdybyś nie miała świadectwa maturalnego z powodu niezdanego egzaminu.May 24, 2022a jak ktoś nie poprawi, tylko pogorszy swój wynik, to się to liczy?.

chce w 2017 r pisać mature i tak ssie zastanawiam (bo nie wiem) czy jakbym nie zdała jednego przedmiotu na maturze (polski, mata, jezyk) i przystapilabym do poprawki ale na przyklad też bym jej nie zdala to czy moge pisać ten przedmiot, ktory oblalam za rok, w 2018?

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Masz dużo czasu.. Oczywiście nie zapominaj też o nauce do poprawki matury.. Tymczasem zastanawiam się nad tym, co w tej deklaracji umieścić.. 29 cze 2011 - 21:26:07. tak to była stara matura z 7 lat temu,moze 8 juz sama nie wiem i nic nie dostałam z papierów.. Szkoła - zapytaj eksperta (1556) Szkoła - zapytaj eksperta (1556)Jeśli natomiast, nie udało się zdać dwóch przedmiotów z trzech obowiązkowych wówczas, na sierpniową poprawkę nie ma co liczyć, ponieważ nie mamy możliwości przystąpienia do niej.. Pozostaje tylko czekać do maja przyszłego roku aby przystąpić ponownie do matury, jednak tylko z przedmiotów niezaliczonych!. nie zależy mi na kierunku zbytnio, aby mnie przyjeli.Sep 10, 20214 days agoMiki dobrze mówi, no to weź te 3 przedmioty wiodące które chcesz a na maturę zapisz się dodatkowo na jeszcze 2 i pójdź na nie z marszu.. Postaraj się uniknąć błędów, które przyczyniły się do negatywnego wyniku na pierwszym egzaminie.Jul 5, 2021Absolwenci branżowej szkoły II stopnia, posiadający dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, począwszy od roku szkolnego 2021/2022 będą mogli uzyskać świadectwo dojrzałości przez zdanie.Mar 26, 2021Apr 21, 2021W przypadku niezaliczenia tylko jednego przedmiotu masz prawo do poprawki od sierpnia do września tego samego roku.. We wrześniu czeka mnie deklaracja maturalna.. Do rzeczy.. Reply bob179 PoczątkującyDodatkowo nawet jeśli nie zdasz przedmiotu dodatkowego, jest to odnotowane na świadectwie maturalnym.. w miastach np. wawa, lublin, kraków, poznań,?. Przede wszystkim musisz pamiętać, by się nie załamywać.Ale masz świadectwo maturalne i chcesz sobie uzupełnić o dodatkowy przedmiot jakim jest matematyka?. Wydaje mi się, że można zdać na poziomie podstawowym, jeśli jest Ci ten przedmiot potrzebny, ale to tak na 99%.. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt