Dżodżo mikołajek plan wydarzeń

Pobierz

Zachorowałem.. Jego odmienne zachowanie irytuje Mikołajka.. Chłopcy są więc przekonani, że wszyscy tatusiowie są tacy sami.. Mikołajek, po zjedzeniu mnóstwa słodyczy i cukierków, w nocy się rozchorował.Mikołajek opowiada o tym zdarzeniu Kleofasowi, a ten przyznaje, że jego ojciec zrobił kiedyś ponownie.. Przypomnienie zasad streszczenia tekstu: a) plan najważniejszych wydarzeń b) tylko istotne elementy c) brak dialogów d) zachowanie części kompozycyjnych (grafika - akapity, wstęp, rozwinięcie, zakończenie) 4.10.Mikołajek przyprowadza do domu psa 11.Nowy kolega szkolny - Dżodżo 12.Imieniny mamy i bukiet kwiatów 13.Ludeczka - nowa koleżanka Mikołajka 14.Mikołajek i Alcest palą cygaro 15.Mikołajek stara się o nowy rower 16.Wyścig taty i pana Bludérta 17.Choroba Mikołajka 18.Wagary 19.Mikołajek odwiedza Ananiasza 20.Trudna praca pana .Aplikacje Fandomu Miej swoje ulubione fandomy zawsze pod ręką, a nigdy niczego nie przegapisz.Pobierz: plan wydarzeń mikołajek futbol.pdf • Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie, plan wydarzeń • Wakacje Mikołajka - streszczenie, plan wydarzeń • Anaruk, chłopiec z Grenlandii - streszczenie, plan wydarzeń • Danuta Wawiłow i Natalia Usenko - biografia i charakterystyka twórczości • Zapałka na zakręcie - streszczenie, plan wydarzeńKliknij tutaj, ?. Bukiet kwiatów dla mamy..

Plan wydarzeń.. ?

Jest tajemniczy - w końcu okazuje się że ma cygaro.Mikołajek nadal nie rozumie co takiego złego jest w słonecznej, pięknej pogodzie.. 0 0 Odpowiedz.. Chłopcy są więc przekonani, że wszyscy tatusiowie są tacy sami.. Wagary .Mikołajek, odc.. Choroba Mikołajka z przejedzenia.. Mikołajek, po zjedzeniu mnóstwa słodyczy i cukierków, w nocy się rozchorował.. Dżodżo - nowy kolega w klasie Mikołajka.. 2010-05-11 22:18:28; Plan wydarzeń:) 2013-03-14 18:50:57; Plan wydarzeń!. 1.Mikołaj wylewa atrament na dywan 2.Postanowił uciec z domu 3.Zabiera ze sobą najważniejsze rzeczy 4.Przechodzi obok domu alcesta 5.Postanowił porzyczyc rower 6.10.. Spotyka po drodze Alcesta i pyta go czy nie miałby ochoty uciec razem z nim.mikoŁajek przeło Ŝyły: tola markuszewicz i el Ŝbieta staniszkis spis tre Ści najmilsza pami Ątka 3 zabawa w kowbojÓw 6 rosÓŁ 10 futbol 14 wizytacja 17 reks 21 dśod śo 25 fajny bukiet 29 dzienniczki 33 ludeczka 36 witamy pana ministra 39 pal Ę cygaro 42 tomcio paluch 46 rower 49 Kiedy Mikołajek dotarł do domu, z pięknej wiązanki został tylko jeden nadłamany kwiat.Najmilsza pamiątka., Zabawa w kowbojów., Rosół., Futbol., Wizytacja., Reks., Dżodżo., Fajny bukiet., Dzienniczki., Ludeczka., Witamy pana ministra.Zachorowałem Mikołajek nie poszedł do szkoły, bo źle się poczuł .Napisz streszczenie do lektury,, Mikołajek" roździał 14 Rower 2013-11-18 18:11:40; Plan wydarzeń lektury "Chłopcy z Placu Broni" 2011-05-05 19:20:55; Napisz w 12-15 punktach plan wydarzeń lektury "Szatan z siódmej klasy" 2011-11-28 17:27:01; Napisz plan .Pobierz: plan wydarzeń mikołajek uciekam z domu.pdf..

Wielki mecz małych chłopców.Plan wydarzeń.

Mimo że bardzo starał się, nie udało mu się donieść do domu bukietu w całości.. Pakuje więc najpotrzebniejsze rzeczy i wychodzi.. Przychodzi do niego Alcest i chce wyciągnąć kolegę, by się zabawić.. aby .Na drugi dzień Dżodżo nie pojawił się więcej w szkole.. Po drodze kwiaty uległy zniszczeniu.. Ananiasz i Rosół, czyli kto może zjeść książkę.. Chłopiec zaczyna być też zazdrosny, gdy Jadwinia stwierdza, że nowy znajomy się jej podoba.Napisz plan wydarzeń z mikołajka z rozdziału pale cygaro.Najwiecej 15 pkt.. Mikołajek prosi tatę o rower.. 2010-11-28 16:44 .Mikołajek i inne chłopaki - plany wydarzeń, Kleofas ma okulary 1.. Mikołajek opowiada o tym zdarzeniu Kleofasowi, a ten przyznaje, że jego ojciec zrobił kiedyś ponownie.. Przyjście Kleofasa do szkoły w okularach.. Zdziwienie kolegów.Wykonanie takiego zadania powinno być dość łatwe w przypadku zbioru opowiadań, jakim jest "Mikołajek".. Mikołajek przyprowadza do domu psa - Reksa.. Kowboje w domu Mikołajka, tata i pan Bludért na Dzikim Zachodzie.. Plan szczegółowy do rozdziału .Mikołajek siedzi w ogródku i nic nie robi.. Z góry dziękuję 0 ocen | na tak 0%.. Fajny bukiet Na urodziny mamy Mikołajek kupił bukiet kwiatów.. Mikołajek, nie rozumiejąc jak można go upominać za rozlanie atramentu na dywan, postanawia uciec z domu..

Trzeba ...Oprócz: Mikołajek najmilsza pamiątka plan wydarzeń.

Cierpienia fotografa w szkole Mikołajka i jego ucieczka.. serial animowany Francja 2009 ; W szkole zjawia się nowy uczeń.. Mikołajek z Alcestem palą cygaro.. Lekarz nakazał mu leżeć w łóżku i zastosować dietę.Pobierz: plan wydarzeń mikołajek.pdf • Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie, plan wydarzeń • Wakacje Mikołajka - streszczenie, plan wydarzeń • O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Przygody Piotrusia Pana - streszczenie, problematyka • Szwedzi w Warszawie - streszczenie, plan wydarzeń, problematyka10.Mikołajek przyprowadza .Mikołajek - René Goscinny, Jean-Jacques Sempé - Plan wydarzeń.. Uciekłem z domu.. Podobne pytania.. Ludeczka - nowa koleżanka Mikołajka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt