Szkolenia na punkty twarde dla farmaceutów

Pobierz

Istnieje możliwość zdobycia aż 90 punktów.Praktyczna wiedza dla farmaceutów.. Ponadto punktacja uczestnictwa w poszczególnych formach edukacyjnych, zdaniem samorządu, nie powinna być zróżnicowana na tzw. punkty twarde z zaliczeniem i miękkie bez zaliczenia.Receptura otolaryngologiczna; Wybrane surowce do receptury aptecznej.. Wśród punktów edukacyjnych należy wyróżnić ich dwa rodzaje: punkty twarde i punkty miękkie .. 3 ustawy o prawie farmaceutycznym.. Prezes ORA w Krakowie, mgr farm.Aby przejść do kursu, kliknij w jego nazwę poniżej.. Zdobywaj wiedzę i odbieraj atrakcyjne nagrody.. Ceny kursów, po których można uzyskać punkty "twarde", są uzależnione od liczby godzin.. "Postępy w farmakoterapii wybranych chorób przewodu pokarmowego" II część umożliwiający uzyskanie 6 PUNKTÓW TWARDYCH .. Kursy mogą być realizowane metodą wykładów, seminariów, warsztatów oraz ćwiczeń.Szkolenia Farmaceutów - platforma dla pracowników apteki.Kursy Sortuj według: Wszystkie e-recepty z Rx.edu.plKonkursyOpieka farmaceutyczna z aptekarz.plProgramy specjalnePunkty miękkiePunkty twardeWideo i Webinary Nowe e-recepty z Rx.edu.pl > Realizacja recept na leki psychotropowe i narkotyczne 10 minut Bezpłatnie Redakcja Realizacja recept na leki psychotropowe i narkotyczne Co musi zawierać recepta na leki psychotropowe i narkotyczne, jak .W ciągu trwającego 5 lat okresu edukacyjnego farmaceuta musi uzyskać 100 punktów edukacyjnych za udział w wybranych formach szkoleń..

Wymieniaj punkty na nagrody.

Link do rejestracji: Szkolenia, Wtorek, 16 czerwca 2020. twardych 1.4.Kursy, konferencje, posiedzenia naukowo-szkoleniowe i inne formy ciągłego kształcenia organizowane we współpracy z uczelniami, ośrodkami badawczymi i towarzystwami naukowymi powinny pozostawać w gestii samorządu zawodowego farmaceutów.. Zaloguj się, aby móc skorzystać ze szkoleń certyfikowanych na punkty twarde i miękkie!Webinar na punkty "twarde".. Zaświadczenia (certyfikaty) do samodzielnego wydruku zostaną wygenerowane przez platformę internetową po zaliczeniu przez Państwa testu.Aby uczestniczyć w szkoleniu trzeba być farmaceutą i trzeba zarejestrować się na portalu Doctrina TU.. Aptekarska Szkoła Zarządzania organizuje wraz z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie 16 czerwca o godz. 19:00 webinar na punkty twarde.. 1 pkt 1 i 3, a zatem: (1) kursach organizowanych metodą wykładów, seminariów, ćwiczeń, (3) kursach odbywanych w ramach szkolenia specjalizacyjnego.Akademia Farmaceuty: do zdobycia 16 punktów twardych.. Kurs będzie dostępny do 31.12.2021.. Warunkiem zaliczenia kursu jest udzielenie pozytywnej odpowiedzi na 60% pytań w teście wypełnianym on-line.. Autor Redakcja Aptekarza Polskiego..

Akademia Farmaceuty - kursy on-line i webinary dla farmaceutów.

Obejrzyj przygotowaną przez nas prezentację.. Dokładne regulacje w tym zakresie przewiduje art. 107zf ust.. "Postępy w zakresie leku roślinnego" I część umożliwiający uzyskanie 8 PUNKTÓW TWARDYCH.A po piąte - Bo Doctrina to także szkolenia na punkty dla farmaceutów.. Po zaliczeniu testu generowane jest zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu i zdobycie punktów twardych (w formacie PDF).Wierzymy, że świetnie wykształcony farmaceuta jest gwarantem rozwoju apteki.. Punkty miękkie; Punkty twarde; Dla lekarzy; Zrealizowane konferencje; Galerie; Wykładowcy; Forum; Leki ziołowe; PANACEA - leki ziołowe.. Nie marnujesz czasuMożna się do niego zalogować również wchodząc w czasie jego trwania na stronę Akademii Farmaceuty i wybierając go.. Przykładowo, szkolenie sześciogodzinne kosztuje 162 zł, natomiast za szkolenie ośmiogodzinne farmaceuta zapłaci 216 zł.. Za każdą godzinę trwania kursu farmaceuta otrzymuje 1 punkt.. Tematy szkoleń to Farmakoterapia chorób jamy .Program skierowany jest do absolwentów uczelni medycznych.. miękkich ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY A MOŻLIWOŚCI STOSOWANIA DERMOKOSMETYKÓW Kurs zakończony Kurs na 7 pkt.. Dzielę się tym z Państwem na naszym portalu.. Twarde punkty edukacyjne są przyznawane za udział w kursach i szkoleniach, najczęściej zakończonych testową weryfikacją zdobytej wiedzy, a miękkie punkty edukacyjne - za konferencyjne wystąpienia czy publikacje naukowe.Archiwalne warsztaty dla farmaceutów Kurs na 9 pkt..

... Rozwiązuj szkolenia.

20-go czerwca br. uruchomiony został kurs on-line dla farmaceutów na punkty twarde, a za tydzień uruchomiony zostanie drugi kurs.. W bazie nagród znajdziesz ponad 100 różnych nagród do wyboru .Akademia Orkla to platforma edukacyjna stworzona dla farmaceutów.. Punkty edukacyjne a rozwójW naszych szkoleniach masz do zdobycia 25 punktów twardych.. Forma tego kształcenia może być różna.. Prezentacje produktowe.W 5-letnim okresie edukacyjnym farmaceuta musi zebrać 100 punktów edukacyjnych, w tym co najmniej 50 punktów edukacyjnych twardych, które uzyskał w ramach kursów zakończonych sprawdzianem weryfikującym wiedzę.. Tematy kursów są wyznaczane raz na 2 lata jako wytyczne CMKP.Codziennie wspólnie z grupą farmaceutów dokonujemy przeglądu nowych szkoleń, artykułów edukacyjnych, ważnych wiadomości skierowanych do farmaceutów, które pojawiły się w internecie.. To proste − zdobywając potrzebne punkty, dokształcasz się i stajesz profesjonalistą.. Wiceprezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie mgr farm.. Można tego dokonać w dwojaki sposób - albo poprzez swoją aptekę (lub sieć aptek) albo indywidualnie - wystarczy wypełnić formularz i poczekać na aktywację swojego konta.KURS 1.31.. Artykuły.. Zarejestruj się Dbasz o swoją karierę Znajdziesz tu szkolenia zarówno na punkty twarde, jak i miękkie, podzielone na przystępne sekwencje, poruszające tematykę leków oraz terapii..

tzw. punktu edukacyjne szkolenia ustawicznego.

Szkolenie AF 2021.. Po tym terminie niemożliwe będzie rozwiązanie testu i uzyskanie certyfikatu.. Elżbieta Rząsa-Duran Kategoria: Szkolenia i konferencje WięcejDla farmaceutów.. Temat: Opieka farmaceuta dla pacjentów uzależnionych od nikotyny" 4 punkty twarde.. Jednak zdarza się, że izby aptekarskie organizują szkolenia bezpłatne.. Załóż konto.. Kursy zamieszczone są na stronie e-dukacja.pl.. Zaletą jest to, że możesz to zrobić kiedy i gdzie chcesz - warunek jest jeden - musisz ukończyc ogladanie filmów do 22 maja 2017.Z powyższego wynika, że co najmniej 50 punktów edukacyjnych farmaceuta musi uzyskać w ramach kursów, o których mowa w paragraf 3 ust.. Aby uzyskać certyfikat na 4 punkty miękkie należy obejrzeć wszystkie 5 części tego szkolenia.. Po poprawnym rozwiązaniu testu otrzymasz nagrodę w postaci punktów.. muszą być pkt.. Panacea nr 71/72; Panacea nr 69/70; Panacea nr 68; Panacea nr 67; Panacea nr 66; Panacea nr 65; Panacea nr 63/64; Panacea nr 62; Panacea nr 60/61; Panacea nr 59; Panacea nr 57/58; Panacea nr 56; Panacea nr 55; Punkty patronackie; KontaktW ocenie NIA farmaceuci powinni otrzymać punkty edukacyjne za odbyte szkolenia ze szczepień.. Po zakończeniu części szkoleniowej uruchamiany jest test quizowy.. Aby uczestniczyć (oglądać) szkolenia na platformie Doctrina trzeba być na niej zarejestrowanym - TU.. Szkolimy w zakresie wiedzy fachowej (szkolenia punktowane), omawiamy zmiany w przepisach, doskonalimy umiejętności menadżerskie jak i dostarczamy rozwiązania biznesowe wspomagające prowadzenie apteki.e-dukacja - jedyny w Polsce farmaceutyczny portal szkoleniowy współpracujący zarówno z Okręgowymi jak i Naczelną Izbą Aptekarską oraz Centrum Szkolenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, oferujący bezpłatne kursy, szkolenia oraz punkty szkoleniowe w ramach szkolenia ustawicznego farmaceutówPunktyFarmaceuty | Szkolenia dla Farmaceutów.Na portalu e-dukacja udostępniono nowe kursy szkoleniowe: "Standardy leczenia przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP)" za 3 punkty szkoleniowe z puli punktów "twardych", "Farmakoterapia w pediatrii - wybrane zagadnienia" za 9 punktów szkoleniowych z puli punktów "twardych",Kurs oferowany jest w ramach szkoleń ciągłych dla farmaceutów za 4 punkty szkoleniowe z puli punktów "TWARDYCH".. co najmniej 50 z zebranych pkt.. METODY ZWIĘKSZANIA SKUTECZNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA LECZENIA FARMAKOLOGICZNEGO.. Akademia Farmaceuty zaprasza na dwa kursy online, które umożliwiają zdobycie aż 16 punktów twardych.. Tak wygląda szkolenie umożliwiające uzyskanie farmaceutom uprawnienia do wykonywania szczepień.Punkty edukacyjne dla farmaceutów - jak zdobyć?. twardych ROZWIĄZYWANIE WYBRANYCH PROBLEMÓW PACJENTÓW ZGŁASZAJĄCYCH SIĘ DO APTEK OGÓLNODOSTĘPNYCH Kurs zakończony Kurs na 6 pkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt