Podsumować synonim po angielsku

Pobierz

«zestawić w pamięci minione wydarzenia, przeżycia, tworząc ich ogólny obraz» 3.. .Synonimy do słowa PODSUMOWAĆ.. podsumowanie.. summarise British English, summarize American English * [przechodni .. "podsumowanie czegoś" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "podsumowanie czegoś" po polsku .. czasownik.. "podsumowując" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz .. synonim: in conclusion.. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowywać coś" po angielsku?. summary ** podsumowanie, streszczenie.. Tłumaczenia, synonimy, krzyżówka, znaczenie, statystyki, gramatyka - dictionaries24.comSynonimy słowa dodać: dołożyć, dorzucić, uzupełnić, dołączyć, dopowiedzieć, dopełnić, doładować, zasilić, przysporzyć, dowalić, zasygnalizować, pododawać, policzyć, wpleść, podsumować, powstawiać, powplatać, wstawić, wsztukować, doliczyć, dosypać,podsumować po angielsku: 1. recap .. «zebrać i zwięźle przedstawić najważniejsze zagadnienia zawarte w czymś»Podsumować Synonim.. encapsulate, encapsule.Tłumaczenia w kontekście hasła "by podsumować" z polskiego na angielski od Reverso Context: 5 grudnia to dobra okazja, by podsumować 4. edycję programu Sii Power Volunteers i inne projekty tego typu, w których wzięli udział nasi koledzy i koleżanki z Sii.podsumowywać coś - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. - nonencapsulatedtreść - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

podsumować .

Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie słowa: ANGIELSKI.. (Czas na podsumowanie naszego spotkania i zakończenie pracy.. Przykład: trafnie, często dowcipnie lub zaskakująco podsumować cośSpeaking - Present Simple - Do you?. )podsumowywanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. )streszczać - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. (Ten dokument podsumowuje działalność firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie słowa: PODSUMOWAĆ.. Co znaczy i jak powiedzieć "niepodsumowany" po angielsku?. rzeczownik.. Aby wy­szu­kać no­we wy­ra­zy bli­sko­zna­czne użyj wy­szu­ki­war­ki "SZU­KAJ NO­WYCH SY­NO­NI­MÓW" po­ni­żej tej listy.2.. podsumowując, reasumując.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MOŻNA PODSUMOWAĆ NASTĘPUJĄCO" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Słowo: podsumować.. "podsumować" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "podsumować" po polsku .. - encapsulating, peroratingniepodsumowany - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowywanie" po angielsku?. (Susan, czy możesz przygotować streszczenie dzisiejszego spotkania na piątą?).

Co znaczy i jak powiedzieć "treść" po angielsku?

summary ** podsumowanie, streszczenie.. - sum up something, sum something upTłumaczenia w kontekście hasła "aby podsumować" z polskiego na angielski od Reverso Context: Trzy klejnoty można powiedzieć, aby podsumować buddyzm.podsumować sprawę - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. podsumowanie.. "podsumowanie" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "podsumowanie" po polsku .. Sprawdź tłumaczenia słowa "podsumować sprawę" w słowniku polsko - angielski Glosbe: sum up the case.Syonimy i analogie dla słowa "podsumować" w języku polskim pogrupowane według znaczeńTłumaczenie słowa 'chciałbym podsumować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt