E mail o planach na wakacje po angielsku

Pobierz

DZIĘKUJE .E-mail; Inne aplikacje; czerwca 22, 2018 Wakacje, plany, po angielsku No to czas zacząć wakacje!. We visited some family in Miami and also flew to see New York.Elementy składające się na e mail do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku 1.. Napisz w nim: -gdzie jedziesz.. Napisz e mail.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 3.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku 1.. Pytania .. pieniędzy ze sobą bo mama mi wszystko zabierze więc wezmę ze sobą tylko ok 400zł i to powinno mi wystarczyć na kilka tygodni a w razie czego on po prostu mi wyśle jeszcze i tyle.Kolejne śniadanie, kolejna lekcja, kolejna godzina wypełniona po brzegi wiedzą 拾 Powiemy sobie o paru istotnych rzeczach, które przydają się w pracy i. OK English Angielski Online - Jak mówić o planach na wakacje po angielsku?Niektórzy młodzi ludzie musza pracować na wakacje , aby zarabiać na Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: AdrianR 16.10.2010 (20:17) list po angielsku do kolegi w którym opiszę wyjazd na wakacje, miejsce Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: asienkaanml 2.11.2010 (16:05)3 days agoDYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. -jaka będzie pogoda.. Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .Będę pływać, leżeć i cieszyć się życiem..

Trzeba napisac o planach na weekend.

Question from @Kardob007 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Po angielsku do kolegi w ktorym poinformujesz go o planach na weekendNajbardziej popularnym miejscem na spędzanie wakacji jest oczywiście plaża!. * indicates required Email * Imię Marketing Permissions Chciałabym wysyłać Ci w przyszłości newslettery z poradami dotyczącymi nauki języka, a także ze zniżkami i ofertami na produkty i zajęcia w OK […]Treść zadania.. Prosiłbym o sprawdzenie mojej pracy i poprawienie błędów.. To ważne zadania na jutro, więc proszę o pomoc.. Z góry dziękuję :) Hi Paul, How are you?. Pytanie o plany Pytając innych o plany na przyszłość, użyjemy czasu Present Continuous: Are you working tomorrow?. - Nie wahaj się!. August 12, 2020 ·Jestem na wakacjach w Augustowie.Chcem Ci opisac moja przygode z wakacji.Przydatnosc 65% List do kolegi.. Onet Wakacje (2) Podróże (106283) Podróże (106283) Wszystkie (106283) Afryka (1589) Ameryka Środkowa (304) Ameryka Północna (2491) Ameryka .Napisz e mail.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Jesteś na wakacjach.Napisz pocztówke do kolegi z Anglii :opisz miejsce, w których jesteś na wakacjach , napisz o swoich planach na jutro, zaproś go na weekend po twoim poweocie z wakacji (min..

lub kolezanki o planach na ferie.

50… poniżej.. Autor: agataa123 Dodano: 26.1.2011 (19:27) Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.. p.jankiewicz .. List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WIEDZĄ O TWOICH PLANACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.list do przyjaciela po angielsku nieformalnyNie chce mi się.. Plany na weekend ( pilne) Kolejny raz proszę Was o pomoc z angielskiego.. : (: (.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. pszebywasz w londynie ze swojm angielskim kolegą, w którym: - opowiesz jak poznałaś swojego angielskiego kolegię; - opisz jego charakter; - poinformujesz o waszych wspólnych planach na naibliszy weekend.. -czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku.Mail na temat planów na wakacje | E-angielski.com Mail na temat planów na wakacje Pozostałe tematy Witam, jestem tu nowy i potrzebuję pomocy.. Poznaj słownictwo związane z plażą z wpisu at the beach.. Jeśli nie ma, to zwykle wrzucamy "zastępczy"; it, albo czasem they .Napisz e-mail po angielsku do rodziców od 50 do 100 słów.. -co będziesz robić..

list do przyjaciela po angielsku nieformalny.

Sezon letni już tutaj!. Pamiętaj, żeby trzymać się planu.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do kolegi o swoich wakacjach, po angielsku.An unformal letter - Napisz list.Angielski.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Musisz przetłumaczyć "WIE O NASZYCH PLANACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Muszą w niej wystapic dwie osoby.. Po angielsku do kolegi w ktorym poinformujesz go o planach na weekend.. Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork My summer vacation was fantastic!. -z kim jedziesz.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Na pewno przeprowadzasz sporo rozmów na temat wakacyjnych planów i urlopu.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WIE O NASZYCH PLANACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "WIEDZĄ O TWOICH PLANACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zamierzasz wrócić dziś późno do domu.. Pani zadała nam dzisiaj okropną pracę domową, którą mamy jej wysłac na email dzisiaj do 20:00.. Niedzielny wieczór jest zarezerwowany na moją ulubioną powieść.. - Czy pracujesz jutro?. The hotel was big and beautiful.W czasie pobytu na wakacjach w Londynie wynajmujesz pokój z kolegą lub koleżanką..

(Email po angielsku) :) Liczę na waszą pomoc :).

Po tym, zamierzam odrobić moją pracę domową, ale nie mam wielu rzeczy do zrobienia.. PROSZE PILNE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt