Napisz 2 dialogi używając podanych wyrazów i zwrotów

Pobierz

3 - Korzystając ze słowniczka na str. 67 (zwróćcie uwagę na zwroty z Useful Expressions) oraz z wyrażeń z dialogów ze str. 63 napiszcie, co powiedzielibyście w danej sytuacji.. Następnie wybierzcie jeden z dwóch dialogów i przepiszcie go do zeszytu.. We live (na przedmieściach)______ 2.17 2 Przeczytaj zdania i zaznacz: prawda lub fałsz .. 1.Oboje rodzice maja uszy przylegające, ustal czy ich dzieci mogą mieć uszy odstające, wykonaj odpowiednia krzyżowkę.. (Skaleczyłem/am się.. 10/188 Na osobnej kartce lub w zeszycie napisz recenzję - sprawozdanie z filmu, którego obejrzenie chcesz polecić lub odradzić swoim rówieśnikom.. Proszę o szybka pomoc!. Napisz pełne zdania , używając podanych wyrazów oraz have got i a .napisać dwa dialogi używając podanych wyrazów i zwrotów.. ?Miss Bright : Christina, is this .Napisz zdania z podanych wyrażeń w czasie past continuous Zad.3/59 Popatzr na obrazki i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie.. : ascenta, choleryk, dyletant, nihilista, stoikużywając poznanego słownictwa.. 2012-10-15 19:29:22; J. Angielski .. 4 - Używając podanych słów ułóżcie zdania twierdzące w czasie Past ontinuous, a następnie zamieńcie je na przeczenia.Na podstawie tekstu w zadaniu 2 zapisz znaczenie podanych wyrazów wyrażeń i zwrotów w języku niemieckim pamiętaj o zasadach gramatycznych!. Odpowiedź na zadanie z Live Beat 1..

Uzupełnij dialog, używając podanych wyrazów.

)two Odpowiedź na zadanie z English Class A2.. W razie wątpliwości skorzystaj z odpowiednika słownika.. Question from @LioneQ3000 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiZAPISZ ZNACZENIE PODANYCH WYRAZÓW, UŻYWAJĄC CZASOWNIKÓW Z PRZECZENIEM NIE.. 3. i'd like you to meet my friend Jack.Napisz dwa dialogi używając podanych wyrazów i zwrotów up 6 maja 2021 02:09 Teksty Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. 5 Uzupełnij pytania, używając wyrazów w nawiasach w czasie Present perfect.. 2011-10 .Potrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem.napisać dwa dialogi używając podanych wyrazów i zwrotów.. Zad.2 Przepisz podane zdania używając formy przeczącej czasu past continuous.EvoPlus1 - Testy J. angielski, kl.4.. 2010-09-11 18:43:59 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00Napisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów.. Przetlumacz zwroty podane w nawiasach na język angielski 1.. Zadanie na ocenę - Wykonaj ćwiczenia 1,2,3 w zeszycie ćwiczeń na stronie 37.. 2011-10-14 10:45:09 Napisz krótkie śmieszne opowiadanie używając słów; dam j.n.a.. Do każdej z opisanych sytuacji 1-3 dopasuj odpowiednią reakcję zakreśl a,b lub c złóż zyczenia Nikole z okazji jej urodzin a) Nikole,du hast heute Geburstag!.

Napisz pytania , używając podanych wyrazów .a.)

Uczeń pisze maila podając informacje o sobie, wykorzystuje poznane słownictwo.. 2012-03-27 21:28:38 Uzupełnisz dialogi wyrazami z ramki za dobrze naj?. Następnie wybierzcie jeden z dwóch dialogów i przepiszcie go do zeszytu.. Unit 1 Lesson 1 Short Test B Unit 1 Lesson 1 Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ 1 Dopisz litery: dwie, które rymują się z A; cztery, które rymują się z B; jedną, która rymuje się z I.. 2013-05-11 23:30:14W komentarzu Grzegorza z 23 listopada 2013, występuje w dialogu zwrot "Twoja" w podobnym sensie i tam go nie poprawiono, natomiast we wcześniejszym komentarzu Damiana z 2 listopada 2013 jest "Dzień dobry, pani Teresko" i tam Damian pierwotnie napisał "pani" z wielką literą i został poprawiony.Napisz nową wersję dialogu z ćwiczenia 3, używając wyrażeń z ramki.. Uzasadnia wybór stroju,2/190 Do podanych słów i zwrotów dopisz po trzy synonimiczne wyrazy lub związki wyrazowe.. Zeszyt ćwiczeń.. Zróbcie zdjęcie i prześlijcie mi do oceny jako prace domową do wtorku 19 maja.. 3 Znajdź i zapisz ukrytą literę.. 2 .I'm hot .Idon't know where your house isNastępnie zaznacz, czy przymiotnik ma znaczenie pozytywne ( ) czy negatywne ( ).. Następnie dopisz drugie zdanie-patrz na przykład w podręczniku .. Połącz zdania z obrazkami..

_ N _ D L _ 2 Napisz mini dialogi używając podanych słów.

5 Napisz pytania dotyczące bohaterów komiksu, używając podanych wyrazów I has got oraz na nie odpowiedz.. 2012-04-05 11:35:43 Napisz zdania w pierwszym okresie warunkowym, używając podanych wyrazów.. Napisz nową wersję dialogu z ćwiczenia 3, używając wyrażeń z ramki.. (przykład)2.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. 3 - Korzystając ze słowniczka na str. 67 (zwróćcie uwagę na zwroty z Useful Expressions) oraz z wyrażeń z dialogów ze str. 63 napiszcie, co powiedzielibyście w danej sytuacji.. Odpowiedz.. Ćw.3 str.65 Proszę wykonać to ćwiczenie, ale nie wysyłać do oceny.Napisz pełne zdania, używając podanych słów oraz zwrotów have lub don't have to.. 1 Dopisz litery: dwie, które rymują się z J; cztery, które rymują się z D; jedną .Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. 4 - Używając podanych słów ułóżcie zdania twierdzące w czasie Past Continuous, a następnie zamieńcie je na przeczenia.Ex.. Samodzielnie opisuje pracę wolontariusza używając poznanych zwrotów.. Zrób zdjęcie i prześlij mi mailem.. Oczywiście po niemiecku.. Wszystkie pytania zaczynamy od has.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Język Polski about 6 months ago..

WorkbookNapisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów.

Proszę je napisać w ćwiczeniówce.. Zróbcie zdjęcie i prześlijcie mi do oceny jako prace domową do poniedziałku 18 maja.. Nauczyciel.. Builders / wear hard hats.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj jakie problemy mają rózne osoby i napisz propozycje używając zwrotów podanych w ramce ( show you on a map , take it away , get you a cold drink ) 1 .. 1. PODAJ BEZOKOLICZNIKI I FORMĘ ZAKOŃCZONĄ NA -no, -to.. Ponumeruj obrazki.. Proszę je napisać w ćwiczeniówce.. WorkbookOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zad.4/ str 79 "LOOK2" tabela: 1. a sore throat 2. dizzy 3. hot 4.keep warm 5.suck a cought 6. talk a lotNapisz dialog używając podanych wyrazów what are you doing on friday 6 maja 2021 05:34 Wypracowania Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast- jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. ___ / 5 3 Dopasuj rodzaj tekstów do podanych przykładów.Utwórz propozycje, używając podanych wyrazów i wyrażeń.. zagrać rolę- brawa- przedstawienie- +0 pkt.. 2011-10-14 10:45:09; Opisz mieszkankę Japoni używając podanych zwrotów.. Odpowiada na pytania dotyczące cech charakteru innych ludzi.. Symbol oznacza wyrażenie zgody, a symbol niezgody.. 2010-10-14 13:51:11; Napisz zdania używając wyrażeń podanych w nawiasach?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt