Podsumowanie pierwszego półrocza w szkole podstawowej

Pobierz

W klasach 4-8 szkoły podstawowej, które liczą 269 uczniów, średnia ocen wyniosła 4,42.. Od jesieni do zimy różne miejsca odwiedziliśmy: teatr "Maska" w Rzeszowie, kino 3D w Mielcu, GOK, GBP, cmentarz, pole, łąkę i las.. .Podsumowanie pierwszego półrocza w Szkole Podstawowej W środę 24 stycznia w auli szkolnej odbyło się podsumowanie działalności dydaktyczno-wychowawczej za pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018.Podsumowanie pierwszego półrocza nauki niedziela, 23, luty 2014 Odsłony: 1777 Minęło pierwsze półrocze nauki w roku szkolnym 2013/2014, więc czas na podsumowanie - poniżej przedstawiamy uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w szkole podstawowej i gimnazjum tj. średnią ocen powyżej 4,70 i zachowanie minimum bardzo dobre .Podsumowanie pierwszego półrocza 2019/2020.. Zakończyło się pierwsze półrocze, czas na podsumowanie :) Podsumowanie pracy w szkole podstawowej.. Wszyscy wiele wiedzieć chcemy, całą wiedzę, więc chłoniemy.Podsumowanie pierwszego półrocza.. Wszyscy uczniowie są na półrocze klasyfikowani.. Polub to.. Pierwsze półrocze 2020/2021 roku szkolnego już za nami, przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć i przemyślenia.. Lotników PolskichJesteś tutaj: HOME / Wydarzenia / Archiwum / Podsumowanie pierwszego półrocza Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im.. Przetarg: Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 im..

Podziel się Podsumowanie pierwszego półrocza 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 im.

Po feriach zostało niewiele czasu, by wystawić oceny i podsumować pierwszy okres roku szkolnego 2019/2020.. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu .Podsumowanie I półrocza 2020/2021.. Wszystkie zestawienia z podsumowania znajdują się w naszym informatorze, który jest do pobrania tutaj .Podsumowanie pierwszego półrocza w szkole podstawowej Z życia szkoły Najwyższą średnią ocen w szkole uzyskała klasa VI - 4,88, na drugim miejscu klasa IV - 4,61, a na trzecim V - 4,33Podsumowanie pierwszego półrocza 10 lutego 2017 17 lutego 2017 Redaktor.. Opublikowano 10-02-2019 Dodał sp2mm.. Ks. Jana Twardowskiego w Lubartowie.. Wykorzystaj scenariusz lekcji na podsumowanie pierwszego półrocza dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej.. Najwyższą średnią ocen osiągnęła klasa 4a - 4,84, a na drugim miejscu jest klasa 5a z wynikiem 4,78.Podsumowanie półrocza w szkole czas zacząć.. W poniższym scenariuszu dla uczniów klas II-III znajdują się pomysły na zabawy aktywizujące.. Strona główna » Aktualności » Podsumowanie pierwszego półrocza.. Aktywnie uczestniczą w wydarzeniach szkolnych takich jak: zabawa andrzejkowa, żywa lekcja historii, wigilia, dzień ziemniaka, spotkanie z Mikołajem.. (św. Jan Paweł II) W ostatnim dniu nauki przed zakończonymi właśnie zimowymi feriami w Szkole Podstawowej nr 2 im..

Szkoła odkrywców.Podsumowanie pierwszego półrocza.

EPUAPZakończyło się pierwsze półrocze, czas na podsumowanie :)Podsumowanie pierwszego półrocza w szkole Koniec stycznia to czas intensywnej pracy dla uczniów naszej szkoły i dla nauczycieli.. Uczniowie biorą również udział w akcjach charytatywnych organizowanych w szkole.. Dostarczą one nauczycielowi wiedzy na temat klimatu panującego w klasie oraz informacji o indywidualnych preferencjach uczniów.Podsumowanie pierwszego półrocza 22 stycznia odbył się apel podsumowujący działalność szkoły w pierwszym półroczu.. 24 stycznia podczas apelu podsumowaliśmy pierwsze półrocze nauki, bieżącego roku szkolnego.. Dokument archiwalny.. Przed rozpoczęciem ferii odbyło się w naszej szkole podsumowanie pracy uczniów w I półroczu obecnego roku szkolnego.. Najwyższą średnia ocen uzyskała klasa IV c - 5,21, na drugim miejscu uplasowała się klasa IVa - 5,20, a na trzecim IV b - 5,10.2015-01-16 Podsumowanie pierwszego półrocza Nie tak dawno wypoczęci i z wielkimi planami dotyczącymi nauki i pracy na najbliższy semestr witaliśmy się z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.. Jest to pierwszy rok, w którym nie ma klas gimnazjalnych.PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA NAUKI.. 18 stycznia 2012 roku odbyło się w naszej szkole zebranie dla rodziców podsumowujące pierwsze półrocze nauki w roku szkolnym 2011/2012..

Do szkoły podstawowej ogółem uczęszcza 199 uczniów.

Nowe przepisy obowiązujące od początku roku szkolnego 2017/2018 wprowadziły tak wiele zmian, że tegoroczne podsumowanie półrocza może wymagać więcej pracy niż zwykle.. Pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019 już za nami.. 19 stycznia 2012 administrator.. Z tej okazji w naszej szkole 24 stycznia 2019 roku odbył się apel, na którym podsumowano dotychczasowe dokonania edukacyjne .W połowie stycznia zakończyliśmy pierwsze półrocze nauki i po klasyfikacji śródrocznej w poniedziałek 14 stycznia wkroczyliśmy w drugi okres.. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim Przez KamieniecZabkowicki.eu • 2 lata temu 24 lut 2020 0.. Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Pan Arkadiusz Albrecht podziękował uczniom za systematyczną naukę .Chodzimy do szkoły, by poprawić swe humory.. 5 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej im.. W piątek 25 stycznia odbyły się apele podsumowujące .PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA W ˝TRÓJCE˝ I AKCJA ˝BEZPIECZNE FERIE˝ Aktualności - strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdwinie im.. wielkość tekstu: A | A | A.. Zakończenie pierwszego okresu roku szkolnego to ważny etap w pracy szkoły i czas na analizę jej półrocznej pracy.. Jest to odpowiedni moment, żeby podsumować, ocenić i .podsumowanie i pÓŁrocza by Redaktor / wtorek, 28 stycznia 2020 / Published in Aktualności Jeszcze nie tak dawno uczniowie rozpoczynali nowy rok szkolny, a już przyszedł czas na pierwsze podsumowanie pracy..

Organizacja w szkole jest wzorowa, na wypady wciąż gotowa.

Podziel się.. Data publikacji: 4 stycznia 2017 r. Poleć znajomemu.. 27 - 29 czerwca 2022 r. Zdawanie dokumentacji.. Co ważne, w ocenie efektów półrocznej pracy należy również uwzględnić stopień realizacji zadań wynikających .2021-02-01 Podsumowanie pierwszego półrocza 28 stycznia odbyła się śródroczna rada klasyfikacyjna.. Zanim się obejrzeliśmy minęło kilka miesięcy i przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć uczniów gimnazjum w pierwszym półroczu roku .Najlepsi z najlepszych, czyli podsumowanie półrocza w Szkole Podstawowej nr 4 w Wyszkowie Nauka "Koncertem dla Rodziców", ale też przyjaciół szkoły uroczyście podsumowano 7 lutego w WOK "Hutnik" I semestr nauki w reaktywowanej Szkole Podstawowej nr 4 w Wyszkowie.Podsumowanie pierwszego półrocza 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 im.. 25 czerwca - 31 sierpnia 2022 r. Ferie letnie: 24 - 31 sierpnia 2022 r. Praca w zespołach zadaniowych Przygotowanie dokumentacji, egzaminy poprawkowe Rada pedagogicznaPodsumowanie półrocza w szkole czas zacząć.. Pierwsza część - ogólna - miała miejsce na sali gimnastycznej.Sprawozdanie wychowawcy klasy z pierwszego półrocza.. Większość uczniów powinna czuć zadowolenie i dumę ze swoich ocen, choć są i tacy, którzy nie stanęli na podium, ale to nie znaczy, że na koniec roku szkolnego nie dotrą do .. "Nie ma większego bogactwa w narodzie nad światłych obywateli.". K. I. Gałczyńskiego w Węgorzynie odbyło się spotkanie z Tadeuszem Płużańskim- popularyzatorem tematyki ,,Żołnierzy Wyklętych", autorem wielu książek, takich jak: ,, Bestie.. Na apelach zgromadziła się cała społeczność szkolna, by wyróżnić i nagrodzić .Podsumowanie I półrocza w szkole - najważniejsze zadania dyrektora.. Bożena Winczewska.. Frekwencja klasy w pierwszym półroczu wyniosłaBiuletyn Informacji Publicznej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt