Andrzej misiuk historia policji w polsce pdf

Pobierz

Dodaj do pakietu Kup książkęPOLICJA W POLSCE RYS HISTORYCZNY OD 1914 ROKU DO WSPÓŁCZESNOŚCI Słowa kluczowe: Policja państwowa, historia Policji polskiej, organy Policji, milicja, bezpieczeństwo publiczne, porządek publiczny.. Zarys dziejow instytucji i sluzb w latach Andrzej Misiuk Warszawa: Difin, 2015 ss.Przeglądaj zasoby największej na świecie e‑księgarni i czytaj w internecie, na telefonie, czytniku e-booków lub tablecie.. (2018).Podręcznik poświęcony problematyce polskich instytucji policyjnych od czasów najdawniejszych przez XVIII w., w którym powstają nowożytne struktury policyjne, po współczesność ostatni rozdział poświęcony jest policji po 1990 r. znajdują się tu też tabele, wykresy, bibliografia i zdjęcia dokumentaln.. Pobierz plik pdfMisiuk Andrzej - Historia policji w Polsce Od X wieku do współczesności WAiP 2008 (pdf) - dokument Burbonka - Pobierz z Doci.pl Burbonka Dokumenty 24 007 Odsłony 139 Rozmiar dokumentów 542.0 GB Ilość pobrań 270 174 R E K L A M A Informacje o dokumencie Dodano: 19 miesiące temu Moje dokumenty Burbonka czasopisma EBooki A C J K L Machiavelli NiccolòAndrzej Misiuk HISTORIA POLICJI W POLSCE OD X WIEKU DO WSPÓŁCZESNOŚCI WYDAWNICTWA AKADEMICKIE I PROFESJONALNE Spis treści Wstęp ' 9 Rozdział 1 Organizacja bezpieczeństwa i porządku publicznego od powstania państwa do utraty niepodległości w 1795 roku 13 1.1.Historia policji w Polsce: od X wieku do współczesności Prawo i Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne Prawo i Administracja--Bezpieczeństwo Wewnętrzne, podręcznik akademicki: Author: Andrzej Misiuk: Publisher: Wydawn..

... Historia policji w Polsce: ... Andrzej Misiuk.

W prezentowanej książce autor przedstawił na tle wydarzeń politycznych i społeczno-ekonomicznych dzieje ustrojowe instytucji bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce w okresie .Nazwa - Historia bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce Autor - Andrzej Misiuk Oprawa - Miękka Wydawca - Difin Kod ISBN - 9788379305261 Kod EAN - 9788379305261 Wydanie - 1 Rok wydania - 2015 Język - polski Format - 15.5x23.0cm Ilość stron - 263 Typ podręcznika - Podręcznik Podatek VAT - 5% Premiera - 2014-12-22Opracowanie poświęcone organizacji służb specjalnych II Rzeczypospolitej oraz głównym kierunkom ich działalności.. Wydawn.. Od tego czasu zobaczyło go już 174 osób, 109 z nich pobrało dokument.. Wywiad i kontrwywiad wojskowy oraz służby graniczne skupiały uwagę na zagrożeniu ze strony sowieckiej Rosji i Niemiec.. Google Scholar 21.Książka Historia policji w Polsce autorstwa Andrzej Misiuk ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .. (pdf) 31,05 zł..

Od X wieku do wspó...Misiuk Andrzej - Historia policji w Polsce.

Książka Historia Policji w Polsce liczy 228 stron.. Pacek P., Żandarmeria wojskowa na ziemiach polskich w latach , Warszawa2004.. Polija powinna zawsze kierować się w swoih działania h śiśle do .. 6 Za A. Misiuk, Administracja spraw wewnętrznych w Polsce (od połowy XVIII wieku do współczesności).. Z wnętrza książki .. Akademickie i Profesjonalne, 2008: ISBN: , 9788360807026: Length: 228 pages : Export Citation: BiBTeX .Historia policji w Polsce: Od X wieku do współczesności.. Encyklopedia bezpieczeństwa wewnęt.. Magdalena Dobrowolska-Opała, Jolanta Itrich-Drabarek, Andrzej Misiuk.. Nik.gov.pl.. Co mówią ludzie - Napisz recenzj .Plik HISTORIA POLICJI W POLSCE OD WIEKU DO WSPÓŁCZESNOŚCI andrzej misiuk.pdf na koncie użytkownika gotowce.prace • folder Prawo • Data dodania: 29 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Andrzej MISIUK Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Polska O tożsamości nauk o bezpieczeństwie The Identity of the Science of Safety Historia i Polit yka Nr 23(30)/2018, ss.. Jej wymiary to 170x240.45,00 zł.. Wydawca: Difin.. RZECZ O BEZPIECZEŃSTWIE .. 34,50 zł - 23 %.. Komendanci MO: • Franciszek Jóźwiak (październik 1944 - marzec 1949) • Józef Konarzewski .Andrzej Misiuk (ur. 11 kwietnia 1958 roku w Pogrodziu) - profesor nauk humanistycznych, polski historyk, specjalizujący się w historii administracji i historii prawa, zajmuje się też problematyką bezpieczeństwa wewnętrznego, wykładowca Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.Created Date: 11/9/2018 11:30:12 AMNie będziesz żałował!.

Należy do gatunków: historia.

Zarys dziejów, Olsztyn 2005, s. 12.Misiuk A., Historia bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce: zarys dziejów instytucjii służb w latach , Warszawa 2015.. Książka Historia Policji w Polsce pochodzi z wydawnictwa Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne.. Policja w każdym zasie i sytuaji powinna utrzymać związek ze społezeństwem.. 41,66 zł.. Zarys dziejów instytucji i służb w latach .. Obchodzono je 7 października, w rocznicę powołania MO w 1944.. Historia Policji w Polsce i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!. Akademickie i Profesjonalne, 2008 - 228.. Autorem książki jest Andrzej Misiuk.. Akademickie i Profesjonalne.. Polskie służby specjalne w zasadzie nie prowadziły wywiadu globalnego.. Wydawnictwo:Wydawnictwa .Podręcznik poświęcony problematyce polskich instytucji policyjnych od czasów najdawniejszych przez XVIII w., w którym powstają nowożytne struktury policyjne, po współczesność - ostatni rozdział poświęcony jest policji po 1990 r. Znajdują się tu też tabele, wykresy, bibliografia i zdjęcia dokumentalne - większość w kolorze.Historia policji w Polsce od X wieku do współczesności Historia policji w Polsce od X wieku do współczesności Andrzej Misiuk Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne powieść historyczna 228 str. 3 godz. 48 min..

Misiuk A., Historia policji w Polsce od X wieku do współczesności, Warszawa 2008.

Historia bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce.. Od X wieku do współczesności.pdf hildahasz Ebook 01 Potwierdź swoją osobowość przed wyświetleniem tego dokumentu Użytkownik hildahasz wgrał ten materiał 23 miesiące temu.. Wydawnictwo: Bellona.. Autor: Andrzej Misiuk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt