Test z felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Udostępnij.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Jak ma na imię pies Felix'a?Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. chomik8..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. imienia.. Klasa 6.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Czy dopasujesz aukcję WOŚP do celebrytów?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Skomentuj.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Planuje studiować archeologię, pasjonuje się filmami z Indianą Jonesem.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

... Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.

matematyki, biologii.. wg Anastazja20202.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. rude włosy.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Strona główna;a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9.. .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. Test składa się z 12 pytań.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Część 1.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Nosi ze sobą plecak z małym laptopem, starym telefonem komórkowym (wszystko "zahasłowane" i ulega destrukcji w przypadku .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Sprawdź swoją wiedzę!. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. - Among Us.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?.

- Among Us.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ... Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.

Nika miała.. Jako jedyny w klasie zalicza test z informatyki.. Część 3.. Udostępnij.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna dla Ciebie?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sympatyzuje z Niką.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Witaj na stronie Quizz.pl.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Udostępnij.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. historii polskiego, Dalej #8..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt