Streszczenie kajko i kokosz szkoła latania - test

Pobierz

Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. 2013-04-29 19:04:55Streszczenia lektur .. doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Grałeś kiedyś w kajko i kokosz szkoła latania?. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Zaznacz 2 odpowiedzi .. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Zadaj pytanie Pytania.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Szkoła Latania .. Szkoła latania"?15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.11 kwietnia 2005 wydana została pierwsza gra 3D nawiązująca do komiksu - Kajko i Kokosz: Szkoła latania, a 15 maja 2006 Kajko i Kokosz 2: Cudowny lek.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Kajko i Kokosz: Szkoła Latania #7 Poziom 7 ..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Rozwiąż quiz i sprawdź!. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Więcej.. Kokosz szczęśliwie zdaje egzamin.. Słaba jakość.Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Miejsce akcji:Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Nie wiedzą, że toczy się tu walka o gród.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz, Szkoła latania - problematyka W komiksie Janusza Christy występują dwa typy bohaterów - pozytywni, m.in. bohaterowie główni Kajko i Kokosz oraz czarne charaktery czyli zbójcerze, którzy pod wodzą Hegemona starają się podbić gród kasztelana Mirmiła.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkoła latania" REKLAMA.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Szkoła latania 1.

Pytania .. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. pytanie 1 z 14.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Ściągi .. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szukaj.. Poznajemy język komiksu 7 Temat 3.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Motyw.. Edytuj elementy.. Szkoła latania - test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaZobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Wykupionym latającym kufrem wracają do domu.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Polecamy na dziś .Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania..

Szkoła latania.

0%Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz wiedzy o książce "Akademia Pana Kleksa" nadesłany przez Panią Beatę Nęckę - Tańculę na konkurs "Kto pyta -.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Z pomocą Łamignata udaje się odeprzeć atak.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania.. Szkoła latania.. kaczmo21 2 lata temu.. Szkoła latania.. Osadź .. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..

Szkoła latania - test wiedzy.

Opuszczają gród i udają się do Szkoły Latania.. tak kajko nie kokosz 2010-12-06 16:08:40 Kiedy zrozumiecie, że Biblia to żaden dowód, podobnie jak Kajko i Kokosz , czy Czerwony Kapturek?. Publikowany był na ostatniej stronie - jedna strona komiksu na całej szpalcie gazety (w sumie 35 plansz, ukazujących się trzy razy na tydzień).. Szkoła latania (Janusz Christa).. Wschodząca gwiazda.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz - strona 2.. 2011-07-11 07:42:39 kajko czy kokosz ?. Część 1.. Polub.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Plik Test Kajko i Kokosz.. Skomentuj.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Kajko i Kokosz test wiedzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt