Test sprawdzajacy znajomosc lektury katarynka

Pobierz

Zrób test online i sprawdź!. Archiwum testow dostepne tylko do odczytu.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Inne tryby testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Lew, czarownica i stara szafa".Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Zaznacz poprawna odpowiedz, aby przejsc do nastepnego pytania.Ucze.pl!Sprawdzian po omowieniu lektury Imie i nazwisko klasa data Za kazda prawidlowa odpowiedz otrzymujesz 1 punkt .TestWiedzy.pl - Ogromna ilosc testow na czas ze wszystkich mozliwych kategorii.. Tę lekturę piszę się w IV klasie.. Slyszy glosy z zaswiatow, ukazuje jej sie duch Aliny, odpedza go, az wreszcie mdleje.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. jednym z uczniów.. • Kim jest Rosół?. Pytania nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwa.. Czy znane Ci sa wydarzenia z ksiazki?. Dla mnie pfff.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Udostepnij.. opiekunem uczniów.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Mimo iz nie sa znane bezposrednie przyczyny, kto-re sklonily pisarza do napisania Syzyfowych prac, GenezaZobacz quiz: "Syzyfowe prace".. Mikołajek test online.Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami..

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Opis testu.. Bo się wstydziła Winicjusza.. właścicielem restauracji.. : TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z lektur z języka polskiego.. Poczatkowo Rene Goscinny chcial stworzyc tylko kilka tekstow dla pisma Sud-Ouest Dimanche".A o to test sprawdzajacy znajomosc lektury pt. ,,Dzieci z Bullerbyn" Serwis zamkniety.. Bo mimo, iż go kochała, wiara jej nie pozwalała na taką miłość.Test ze znajomości lektury ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa" Bardzo lubię tę lekturę.. Przebił serce mieczem.. Test składa się z 12 pytań.. Reklama Dlaczego Ligia drugi raz uciekła?.

Rozwiąż test!Treść lektury Test Twojej wiedzy!

"Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Poznaniu b) Krakowie c) Gdańsku d) Warszawie 3.Na jakiej ulicy urodził się Bartek ?. Czy dokladnie znasz fabule tej niesmiertelnej powiesci?. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Lew, czarownica i stara szafa".. Pozbawił go głowy.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Aleksandra Zaborowska fot. materiały prasowe 1/11 Kto pierwszy wszedł do krainy Narnii?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Magdalena Drab fot. InstagramTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Stad - syzyfowa praca.. Rozpocznij test.. Jak Ursus zabił Krososa?. Bo nie kochała Winicjusza.. Rozwiąż test.. Przetestuj swoją wiedzę o lekturach z antyku, średniowiecza, renesansu, baroku, oświecenia, romantyzmu, pozytywizmu, Młodej Polski, dwudziestolecia międzywojennego i literatury współczesnej.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. a) Paweł b) Bartek c) Lorak d) Łewap 2.W jakim mieście mieszkał Bartek ?. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód.. Powiązane z testem.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Test składa się z 12 pytań..

Mikołajek - test znajomości lektury.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).

mecenasem okulistą lekarzem Co zrobił pan Tomasz, kiedy już przeszedł na emeryturę?. praca klasowa z opowieści z narnii lew, czarownica i stara szafa Edmund - charakterystyka - Lew, czarownica i stara szafa.LoveMyMalta is created by foreigners for foreigners.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. FacebookTwitterWidget Wstaw ten quiz na stronę lub blogaPetroniusza Chillona Sam jej poszukiwał.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Łucja Piotr Zuzanna EdmundTest z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" majacy na celu sprawdzenie znajomosci lektury.. na Senatorskiej na Miodowej na Słodkiej Kim z zawodu był pan Tomasz?. z Mikołajkiem.Lektury szkolne.. kuzynem Mikołajka.. poświęcił się pracy z biedniejszymiZnajomość lektury - Materiały dydaktyczne " Syzyfowe prace" - znajomość lektury - Znajomość lektury - znajomość lektury - Znajomość lektury "Detektyw Pozytywka" Społeczność Znajomość lektury Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'znajomość lektury': 1423 " Syzyfowe prace" - znajomość lekturyTestTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Kolega Mikolajka, ktoremu tata kupuje wszystko to, co on chce 2..

Tagi #katarynka #boleslawprus #prus #lekturyszkolne #lektura Inne tryby testu.

Na jakiej ulicy mieszka pan Tomasz?. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Znajomość lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Materiały dydaktyczne Społeczność Znajomość lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'znajomość lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek': 2347 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Koło fortunyWładca Lewawu test ze znajomości lektury 1.Jak miał na imię główny bohater książki ?. Co dzieje się na końcu utworu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt