Trudny test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Tagi dla tego testu: humorekLew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Lew, czarownica i stara szafa"?Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Lew, czarownica i stara szafa".. Świat Narnii jest podzielony między dobro i zło.test z lektury opowieści z narnii lew, czarownica i stara szafa z odpowiedziami.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 - Narnia 9. i 10.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz..

Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".

Opowieśći z Narni Lew Czarownica i Stara Szafa Test.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Dzieci po przyjeździe do domu postanowiły się naradzić, co też…Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 Test.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. 0%test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa77% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Recenzja Opowieści z Narnii; 78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 79% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Tematem utworu jest walka Aslana, który jest dobry, i jego zwolenników z Białą Czarownicą i jej sługami, którzy są okrutni.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej..

Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".

Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Zostali wygnani z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa".. Opowieści z Narnii.. Stara szafa - to przejście do innego świata.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Zrób test online i sprawdź!Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Wątek główny.. Profesor nie miał żony, miał jedynie gosposię - panią Macready.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. a) nigdzie b) U .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, czarownica i stara szafa".Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.Lew, Czarownica i stara szafa.. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Lew czarownica i stara szafa.Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. 5.Liczba wyników dla zapytania 'krzyżówka opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa': 10000+.. W jakim mieście mieszkały?.

Rozpocznij test.Lew, czarownica i stara szafa".

#1.Opowieści z Narni rodziały 6. i 7.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lektura w klasie 5.. Opowieści z Narnii.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. ZAPISZ SIĘ!. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Mieszkał w ogromny domu z mnóstwem sypiali i zakamarków.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Latarnik test z treści.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. - Opowieści z Narnii.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa | sameQuizy..

Opowieści z Narni lew,czarownica i stara szafa Połącz w pary.

Część 1.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. wg Wnosek.. S. Lewis).<

wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt