Katarynka szczegółowy plan

Pobierz

2010-01-24 12:14:10; Pomożecie mi z polskiego z lektury "Szatan Z siódmej klasy" Pani nam kazała napisac streszczenie z plan wydarzeń 2011-05-28 11:35:31; Plan wydarzeń " Katarynki " 2010-04-13 13:58:09; Szczegółowy plan wydarzeń do lektury "Przygody Odyseusza" ?. Projekcja wstecz- powrót do czasów młodości pana Tomasza (relacja narratora); informacja o niechęci głównego bohatera do katarynkowych melodii.. Plis proszę plan wydarzeń w punktach , zwiezle i na temat !. chłonięcia pracą.Wprowadzenie bohatera - pana Tomasza - i przedstawienie jego stosunku do katarynek 2.. 9.Plan wydarzeń Katarynki Bolesława Prusa poleca 77% 1794 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze 1.. Szczegóły jego ubioru zdradzają niepośledni gust i wysoką pozycję społeczną.. Przedstawienie pana Tomasza.. - Relacja narratora o losach bohatera:, a) - młodość pana Tomasza i jego powodzenie u kobiet,, b) - kariera mecenasa,, c) - wynajęcie obszernego mieszkania,, d) - poszukiwanie kandydatki na żonę,, e) - miłość do sztuk pięknych,, f) - urządzanie wieczorów koncertowych,, g .. "Katarynka" - streszczenie Co dzień od trzydziestu lat w południe na ulicy Miodowej w Warszawie spacerował mężczyzna "w pewnym wieku".. Codzienne spacery pana Tomasza ulicą Miodową.. Dostrzeżenie radości dziewczynki.. Narrator opisuje obecne życie i młodość Pana Tomasza..

Katarynka - plan wydarzeń szczegółowy Połącz w pary.

Opis zachowań głównego bohatera.. Katarynka wzbudza w niej po raz pierwszy radość.. odpowiedział (a) 20.10.2012 o 09:01:Dziewczynka - jej kalectwo jest efektem przebytej choroby.. 2 oceny | na tak 100%.. Przypomnienie początku kariery adwokackiej.. Katarynka - plan wydarzeń Sortowanie według grup.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Sprowadzenie się do kamienicy nowych lokatorek 5.Feb 28, 2022Klasa 6 Polski.. Wypalenie się młodzieńczego zapału.. Obserwacja dziecka przez Tomasza.. Klasa 5 Polski.. Odpowiedź:1.. Historia życia mecenasa.. Na podwórzu pojawia się kataryniarz.Bolesław Prus Katarynka - plan wydarzeń 1.. Przedstawienie postaci pana Tomasza.. Poszukiwanie żony przez Pana Tomasza.. Pan Tomasz - mecenas, który nie jest już aktywny zawodowo.. Szczegółowy plan wydarzeń do lektury Katarynka Ten plan wydarzeń składa się z 9 elementów.. Pan Tomasz prosi stróża Kazimierza, by nie wpuszczał kataryniarzy na podwórze.. Plan wydarzeń ,, Katarynka '' Połącz w pary.. - Relacja narratora o losach bohatera:, a) - młodość pana Tomasza i jego powodzenie u kobiet,, b) - kariera mecenasa,, c) - wynajęcie obszernego mieszkania,, d) - poszukiwanie kandydatki na żonę,, e) - miłość do sztuk pięknych,, f) - urządzanie wieczorów koncertowych,, g) - dziwactwo starszego pana - nienawiść do katarynek i kataryniarzy,, h) - opłacanie stróża za .1..

2009-09-23 20 ...Katarynka - plan wydarzeń szczegółowy.

6.Katarynka - plan wydarzeń.. Przypomnienie początku kariery adwokackiej.. wg Monisiaurban.Plan wydarzeń Katarynka brainly Przedstawienie postaci Pana Tomasza.. Pan Tomasz odkrywa, że dziewczynka jest niewidoma.. Opis Pana Tomasza.. Opis choroby dziewczynki.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Dorobek: majtek, pozycja w środowisku, bardzo dobra opinia.Zdążył także nagrodzić finansowo pracę kataryniarza.. Brak czasu na oświadczyny.. W mieszkaniu naprzeciwko pojawiają się nowe lokatorki — szwaczki z ośmioletnią dziewczynką.. Losy pana Tomasza (element retrospektywny, poznany z relacji narratora): a) Młodość Tomasza i powodzenie u kobiet b) Kariera mecenasa i flirty z wieloma kobietami c) Urządzanie mieszkania i poszukiwanie żony d) Poświęcanie wolnego czasu sztuce i muzyce oraz nienawiść do katarynekKatarynka - plan wydarzeń poleca 76% 6226 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze 1.. Zamieszkanie dwu lokatorów z małą dziewczynką w kamienicy.. Młodość spędzona głównie na obcowaniu z kobietami.Plan wydarzeń 1.. Większość wydarzeń dotyczy mieszkania Pana Tomasza, jak i sąsiedztwa, które ma on okazję obserwować ze swojego okna.Katarynka - plan wydarzeń 1.. Pojawienie się kataryniarza na podwórzu.. Prośba do stróża by nie wpuszczać kataryniarzy.. Częste randki z kobietami.. A zadanie z polaka mam na jutro !.

Przedstawienie pana Tomasza.Katarynka - plan wydarzeń szczegółowy.

Obserwowanie nowych sąsiadów 3.Część I (prezentacja głównego bohatera; projekcja wstecz) Pan Tomasz , główny bohater Katarynki, jest dobrze utrzymanym, dystyngowanym starszym panem.. Bohater codziennie od 30 lat spacerowym krokiem przemierza odcinek łączący plac Krasińskich z ulicą Senatorską.Plan wydarzeń "Katarynki" ?. Codzienne spacery pana Tomasza ulicą Miodową.. Radość odnajduje w doświadczeniach innych zmysłów, jednak od kiedy zamieszkuje podwórko pana Tomasza niemalże nie ma dostępu do dźwięku.. Osiągnięcie zawodowego stanowiska mecenasa.. Nienawiść Tomasza do kataryniarzy.. W pogodny dzień w ręku trzymał laskę, zaś w pochmurny - angielski parasol.Katarynka streszczenie w punktach Plan wydarzeń "Katarynki".. Niezwykle zamożny .Oct 11, 2021Te dwie wartości są po prostu zapomniane.Czas i miejsce akcji "Katarynka" to nowela, której akcja koncentruje się na ulicy Miodowej, która mieści się w Warszawie.. Przedstawienie pana Tomasza a) Pan Tomasz w młodości b) Poszukiwania żony c) Pan Tomasz w dojrzałym wieku 2.. Pan Tomasz i jego nowa sąsiadka; obserwacje dziecka.. 4. chłonięcia pracą.. Opis wyglądu głównego bohatera.. .Napisze ktoś plan wydarzeń SZCZEGÓŁOWY z noweli "Dym"?. Przedstawienie niewidomej dziewczynki.Plan wydarzeń "Katarynki" 1.. Zamieszkanie w kamienicy dwóch kobiet z małą..

Przedstawienie postaci pana Tomasza.2.wynajem kamienicy przez mecenasa różnym lokatorom.3 prośba do stróża by nie wpuszcał.Katarynka - plan wydarzeń szczegółowy - Połącz w pary.

Obserwowanie okna zamieszkałych lokatorek.. Ubrany był w ciemnogranatowe palto, popielate spodnie od najlepszego krawca, połyskujące jak lusterko buty, poszarzały cylinder.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Prośba do stróża by nie wpuszczał katarynek do kamienicy.. Wynajem kamienicy przez mecenasa różnym lokatorom.. Wściekłość Pana Tomasza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt