Opis siebie po niemiecku z tłumaczeniem na polski

Pobierz

o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Zobaczcie również: Przysłowia po niemiecku z tłumaczeniem i Sentencje po niemiecku z tłumaczeniem.. Z fiszek mogą korzystać uczniowie, ale także dorośli, którzy rozpoczynają przygodę z niemieckim lub chcą utrwalić wcześniej zdobytą wiedzę.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMa 15 lat.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Teksty po niemiecku z tłumaczeniem i nagraniem niemieckojęzycznego lektora.. Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Czytaj teksty po niemiecku z opracowanym słownictwem.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Uczy matematyki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Już wiele razy wspominałam, że warto uczyć się języków obcych z piosenek.. Zawsze mogę na nim polegać.. 26 kwietnia 2010 Odsłon: .. On jest dla mnie numerem 1 w bieganiu.. Wszyscy razem mieszkamy w mieszkaniu w centrum miasta.Tłumaczenie słowa 'jestem z Polski' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

Opisz siebie po niemiecku.

Oboje moi rodzice są Polakami.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.Język Niemiecki opis 15zdań o sobie.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Opis siebie po niemiecku - chłopak .. Dodatkowo do tekstu podane zostanie najważniejsze słownictwo z .. Czujcie się jak u siebie i nie zapominajcie:Pogoda po niemiecku to kolejny dział, który często może przydać się w codziennym życiu, jak i również podczas pisania np. pocztówki po niemiecku.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. To gotycka katedra.Opis siebie po angielsku: Adam, lat 15 (tłumaczenie) Cześć, mam na imię Adam i mam 15 lat.. W teledysku występuje […]Krótki opis siebie po niemiecku 2013-03-04 23:16:40 POtrzebuje krótki opis ciągu dnia co robi który się rymuję !. Ona nazywa się Emily.. Jest mechanikiem z zawodu.. Tym razem mam dla was zestaw fajnych piosenek do nauki niemieckiego.. Muszę opisać siebie w 15 zdaniach po niemiecku proszę to co napiszecie przetłumaczyć na język polski..

Opis po niemiecku .

Dam wskazówek jak to zrobić możecie zostawiać puste pola np na imie czy miejscowość Nazywam sie Marcin chodze do gimnazjum mam ciemne włosy, jestem wysoki ;) pod zdaniami po niemiecku prosze o .Poniżej znajdziecie przykładowe cytaty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Kolory po niemiecku przydają się w bardzo wielu sytuacjach.. Kathedrale {f.} Nie tak duża jak gotycka katedra więc pisał utwory bardziej skomplikowane.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. W czasie wolnym lubi on uprawiać sport.. W opracowaniu jest dział, który ma zawierać teksty w języku niemieckim oraz (nie zawsze) ich tłumaczenie na język polski.. Dzisiaj przygotowałem dla Was z kolei słownictwo związane z opisem wyglądu zewnętrznego po .15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. Na początek dwie moje najbardziej ulubione piosenki.. Używamy ich do opisywania przeróżnych rzeczy, od ubrań, przez jedzenie aż po różne kolory świateł.. Ich bin ein Einzelkind.Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

Opis osoby i wiele innych na Fiszkotece!Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Nie tylko jest po prostu fajna, ale też można w niej znaleźć mnóstwo ciekawych wyrazów.. Niestety większości z nich trzeba będzie nauczyć się na pamięć, gdyż różnią się one zarówno od angielskich jak i polskich odpowiedników.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. 2009-04-21 15:47:43 Potrzebuje krótki opis dwóch dni świąt wielkanocnych, np. sobota i niedziela ale po niemiecku !. Ucz się niemieckich słówek z tekstów.. - Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć co do tej pierwszej nie jestem pewien.Opis osoby: opis wyglądu po niemiecku Witajcie ponownie!. opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom .Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem .Opis rodziny po niemiecku..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

, mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. BARDZO PILNE!. Część z ich nazw po niemiecku jest podobna do nazw angielskich, więc nie powinniśmy mieć z nimi problemu.Przedstawisz bez problemu opis sławnej osoby po niemiecku, opis siebie po niemiecku, opis mamy oraz inne osoby po niemiecku opierając się o opis wyglądu.. - Wszyscy żyjemy pod tym samym niebem, ale nie dzielimy horyzontu.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz siebie po niemiecku.. Mam także młodszą siostrę.. Moja mma jest prawniczką, a mój tata nauczycielem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt