Miłypan & defis - musisz się starać tekst

Pobierz

Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!. Kategorie: Disco-Polo, Disco-Polo-Dance, Muzyka polska, Na imprezy KARAOKE, Wszystkie .. "Musisz Się Starać" je pjesma koja se izvodi na poljski.Plik Miły Pan & Defis Musisz się starać.mp3 na koncie użytkownika roberts7908 • folder Muzyka 2021 • Data dodania: 24 sie 2021 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Przypomnienie .Spodobała ci się piosenka?. Wielkość pliku MP3: 8.19 MB.. Tekst piosenki MiłyPan & Defis: Musisz się starać Zwrotka 1 (MiłyPan) Och blondynki me, och brunetki me serce wszystkie wszystkie was zmieści tak Krótko obcięta ta postać piękna A długowłosa stoi pali papierosa tam Zwrotka 2 (Defis) I krok w prawo, lub lub krok w lewo Tańcz koleżanko, tańcz kolego też Przód, tył, tył przódTekst piosenki: Och blondynki me, och brunetki Me serce wszystkie, wszystkie was zmieści, tak Krótko obcięta ta postać piękna A długowłosa stoi, pali papierosa tam I krok w prawo lub, lub krok w lewo Tańcz koleżanko, tańcz kolego też Przód, tył, tył, przód, taneczny mistrzu mój Chcę Cię dzisiaj zdobyć, idźmy w taneczny bój Jak świat długi, szerokiTekst piosenki Musisz się starać Och blondynki me, och brunetki Me serce wszystkie, wszystkie was zmieści tak Krótko obcięta ta postać piękna A długowłosa stoi, pali papierosa tam I krok w prawo lub, lub krok w lewo Tańcz koleżanko, tańcz kolego też Przód, tył, tył, przód, taneczny mistrzu mój Chcę Cię dzisiaj zdobyć, idźmy w taneczny bój Ref..

#miłypan.

Opłata SMS'em za wybrany utwór.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Rejestracja.. "Musisz Się Starać" je pjesma izvedena na polirati.Wykonawca / Utwór: Miły Pan & Defis » Musisz się starać .. "Musisz Się Starać" to utwór wykonywany w polskie wydany w 22 grudzień 2020 na oficjalnym kanale wytwórni płytowej - "MiłyPan Official".. Jak świat długi, szeroki, Od początku naszych dni, Z naturą nie wygra nikt, Samiec lgnie do samicy.. adres email zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do pobrania pliku w formacie ZIP zawierajacego zakupiony utwór, lub utwory.. :Musisz się starać, Próbować, walczyć A jak to nie przynosi skutku, To odpuść sobie głupku ją Jak świat długi, szeroki, Od początku naszych dni, Z naturą nie wygra nikt, Samiec lgnie do samicy Musisz się starać, Próbować, walczyć A jak to nie przynosi skutku, To odpuść sobie głupku ją Odpuść sobie głupku, Odpuść sobie głupku, Odpuść sobie głupku jąDec 29, 2020Dec 21, 2020Musisz się starać, Próbować, walczyć A jak to nie przynosi skutku, To odpuść sobie głupku ją Jak świat długi, szeroki, Od początku naszych dni, Z naturą nie wygra nikt, Samiec lgnie do samicy Musisz się starać, Próbować, walczyć A jak to nie przynosi skutku, To odpuść sobie głupku ją Odpuść sobie głupku, Odpuść sobie głupku, Odpuść sobie głupku jąTekst Piosenki - MiłyPan & Defis - Musisz się starać - MP3 Och blondynki me och brunetki me serce wszytkie wszystkie zmieści tak Tak krótko obcięta ta postać piękna A długowłosa stoi , pali papierosa tam I krok w prawo, lub lub krok w lewo Tańcz koleżanko I tańcz kolego też Przód, tył, tył przód Taneczny mistrzu chcę cię dzisiaj zdobyćNiech śpiewa dusza!.

#defis.Wykonawca / Utwór: Miły Pan & Defis » Musisz się starać .

A jak to nie przynosi skutku, To odpuść sobie głupku ją.. "Musisz Się Starać" is in ferske útfierd op poalsk.MiłyPan & Defis - Musisz się starać.. Znajdź tekst piosenki Musisz Się Starać, tłumaczenia i informacje o utworach.Dec 21, 2020Musisz Się Starać Miłypan Defis POZOSTAŁE PIOSENKI ARTYSTY: Miłypan Tak Bardzo Tego Chcę Defis Niespotykany Kolor Defis Róże Defis Piękny Sen Defis Zakochane Oczy Defis Marcin Miller Czy Ty.Obejrzyj wideo Musisz się starać w wykonaniu MiłyPan & Defis za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.MiłyPan & Defis.. Czas realizacji zamówienia: online.. .Przeczytaj o Musisz się starać w wykonaniu MiłyPan, Defis i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.— songen troch Defis Miłypan "Musisz Się Starać" tekst en oersettingen.. W celu uzyskania kodu umożliwiającego pobranie tego podkładu muzycznego MP3 Wyślij sms'a na numer telefonu 79624 o treści: .— pjevaju Defis Miłypan "Musisz Się Starać" tekst i prijevodi.. Zostaw Like!. Och blondynki me, och brunetki Me serce wszystkie, wszystkie was zmieści tak Krótko obcięta ta postać piękna A długowłosa stoi, pali papierosa tam I krok w prawo lub, lub krok w lewo Tańcz koleżanko, tańcz kolego też Przód, tył, tył, przód, taneczny mistrzu mójMiłyPan & Defis - Musisz się starać (Zapowiedź) Adam Begier , 07 Grudzień 2020 17:04..

Musisz się starać, Próbować, walczyć.

"Musisz Się Starać" komponist, teksten, arrangement, streamingplatfoarms, ensfh.. "Musisz Się Starać" kompozitor, tekstovi, aranžmani, platforme za striming i tako dalje.. MiłyPan & Defis - Musisz się starać (+6) Aby wykonać tę operację należy się zalogować: Zaloguj się przy użyciu loginu i hasła: Zaloguj.. Cena utworu: 14 zł.. :PKontakt/Współpraca: [email protected] .Feb 27, 2021Plik MiłyPan & Defis Musisz Się Starać (Radio Edit).mp3 na koncie użytkownika En_Egm4 • folder nowości disco polo • Data dodania: 11 sty 2022 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Odkryj ekskluzywne informacje o "Musisz Się Starać"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt