Historia sztuki niestacjonarne uj

Pobierz

Wnioski i prośby; Admissions in English; II stopniaHistoria sztuki studia - kierunek studiów Studia na kierunku historia sztuki to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).. 31-001 Kraków.. informatyka; informatyka analityczna; matematyka; matematyka komputerowa9.40 - 12.50 Historia filmu niemego (projekcje) - dr Elżbieta Wiącek (co drugi zjazd: 9-10 X, 23-24 X, 20-21 XI, 18-19 XII; 22-23 I - 1,5 godziny) 13.00 - 14.30 Historia filmu niemego - dr Elżbieta Wiącek 14.40 - 16.10 Wiedza o literaturze do przełomu modernistycznego - dr Andrzej Staniszewski UJ Niedziela 8.00 - 9.30Jeżeli tak to kierunek Historia sztuki zapewni Ci taką możliwość!. Wydział Historyczny.. (UJ) Historia sztuki, studia II stopnia, stacjonarne (UJ) Informatyka analityczna, studia II stopnia, stacjonarne (UJ) Informatyka gier komputerowych, studia II stopnia, stacjonarnePlik historia sztuki uj niestacjonarne.zip na koncie użytkownika majeeth01 • Data dodania: 5 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.historia sztuki uj rekrutacja - na blogu dowiesz się, co się dzieje - historia sztuki uj rekrutacja..

Gdzie studiować historię sztuki.

Instytut jest wiodącym centrum edukacji i badań z zakresu zarządzania humanistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej.. Ostatnie wpisy: PIĘTNO WOJNY JUŻ WIDAĆ NA DANYCH Z GOSPODARKI; Port w Ustce może być bazą serwisową farm wiatrowych PGE Śląsk apeluje o #OddechDlaPolskiListy rankingowe - studia II stopnia.. Ogłoszenia dla studentów.. Instytut Historii Sztuki UJ jest najstarszą placówką akademicką tego typu w Polsce (jego początki sięgają założonej w r. 1882 Katedry Historii Sztuki UJ), ale również najszybciej rozwijającym się Instytutem Historii Sztuki w kraju.. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów niestacjonarnych prowadzonych w Uniwersytecie Jagiellońskim - poniżej opublikowana została ich kompletna lista.Oferta studiów w naszym Instytucie Instytut Historii Sztuki UJ jest najstarszą placówką akademicką tego typu w Polsce.. Poniższe listy rankingowe dotyczą rekrutacji dla obywateli polskich na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim i w języku angielskim.. Język przedmiotu język polski 5.. Kraków(UPJPII) historia sztuki, studia II stopnia, stacjonarne (UW) Historia sztuki (Wydział Nauk o Kulturze i Sztuce) studia stacjonarne II stopnia niestacjonarne (zaoczne) (UW) Historia sztuki (Wydział Nauk o Kulturze i Sztuce) studia niestacjonarne II stopniaPełna oferta studiów w UJ; Oferta studiów niestacjonarnych; Oferta studiów w językach obcych; Rekrutacja cudzoziemców; Rekrutacja krok po kroku; Obliczanie wyniku; Statystyki, limity i progi; Olimpiady; Konkursy; Harmonogram; Dokumenty; Osoby niepełnoletnie; Opłaty; Wyniki rekrutacji; Wpis na studia; Witaj na I roku!.

Nazwa przedmiotu Historia sztuki 2.

*Wymagania mogą się różnić w zależności od uczelni oraz trybu studiów .Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.. Ponadto w toku II roku studiów (sem.. więcej aktualności.Studia niestacjonarne Studia mogą być prowadzone w formie stacjonarnej lub niestacjonarnej (lub w obu formach).. 3 i 4) student ma do zaliczenia siedem wybranych przez siebie zajęć monograficznych z grup C-E-F-A ( dwa z grupy C, dwa z grupy E, dwa z grupy F, jedno z grupy A) (7 x 30 h = 210 h, 7 x 2 pkt = 14 pkt ECTS).. Listy rankingowe dla cudzoziemców dostępne są na stronie welcome.uj.edu.pl.. Nazwa jednostki prowadz ącej przedmiot Wydział Zarz ądzania i Komunikacji Społecznej UJ, Katedra Lingwistyki Komputerowej 3. prof. Mariana Sokołowskiego za pracę magisterską; Koła naukowe; Kontakt; Studia.. Telefon: (12) 663-18-48 - Edyta Zborowska-Kopacz, (12) 663-18-49 - Anna Radwan.. stara (nieaktywna) wersja strony.. Aktualności.. Adama Mickiewicza w Poznaniu; Uniwersytet Jagielloński w Krakowie; Uniwersytet Śląski w Katowicach; Uniwersytet WarszawskiStudent zapisuje się na seminarium magisterskie - kuratorskie (60 h/20 pkt..

To studia historii sztuki prowadzone pośród zabytków, w samym sercu Krakowa.

Od studiów pierwszego stopnia (zwanych studiami licencjackimi) rozpoczyna się przygoda z edukacją na uniwersytecie - to pierwsze studia, jakie można rozpocząć po zdaniu matury.. Takie studia trwają w Uniwersytecie Jagiellońskim trzy lata - sześć semestrów - i kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata .Uniwersytet Jagielloński.. * brak kandydatów w danej turze.Kolejny sukces UJ w rankingu najlepszych uczelni na świecie Uniwersytet Jagielloński awansował o kolejnych kilkanaście miejsc w rankingu najlepszych uniwersytetów na świecie na rok 2023, co sprawia, że jest na najwyższej pozycji w historii w tym jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej prestiżowych raportów oceniających szkoły wyższe.O unikalnej, interdyscyplinarnej formule Instytutu Kultury UJ od jego początku stanowi symbioza nauk o zarządzaniu, nauk o komunikacji i mediach oraz nauk o sztuce.. Terminy rekrutacjiSYLABUS PRZEDMIOTU "HISTORIA SZTUKI" Lp.. Programy studiów z historii sztuki i odk; Harmonogramy; Konwersatoria i wykłady monograficzneAby ukończyć studia pierwszego stopnia na kierunku historia sztuki student zobowiązany jest do uczęszczania i uzyskania pozytywnej oceny z dwóch seminariów: seminarium głównego oraz seminarium pobocznego, obejmującym dwie różne od siebie epoki historyczno-artystyczne (średniowiecze, Bizancjum, nowożytność, nowoczesność i współczesność).W ofercie studiów znajdują się takie kierunki, jak: archeologia, etnologia i antropologia kulturowa, historia, historia sztuki, judaistyka, muzykologia oraz ochrona dóbr kultury - kierunki studiów mają długą tradycję nauczania, mimo to zajęcia są prowadzone w innowacyjny sposób i odpowiadają na aktualne potrzeby studentów i pracodawców.Studia na kierunku historia sztuki to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra)..

dietetyka; kierunek lekarski; kierunek lekarsko-dentystyczny; studia niestacjonarne.

Komunikat dotyczący remontu w Instytucie Historii UJ.Informacje na temat dostępnych poziomów kształcenia (studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia) i formy studiów (studia stacjonarne/niestacjonarne) znajdują się w kartach poszczególnych studiów.Collegium Novum - siedziba władz Uniwersytetu ul. 31-007 .. Studenci poznają zagadnienia teoretyczne, podstawy metodologii historii sztuki, zgłębiają tajniki ikonografii oraz technik artystycznych, a także dzieje historii .Kontakt.. Jego początki sięgają założonej w r. 1882 Katedry Historii Sztuki UJ.. ul. Grodzka 53.. Kod przedmiotu WZ.KLK-HSZ 4.. Jesteśmy jednak nie tylko najstarszym, ale również najszybciej rozwijającym się Instytutem Historii Sztuki w kraju.Z historii: Dyrektorzy Instytutu; Z historii: Kolekcja odlewów gipsowych Gabinetu Historii Sztuki UJ; Z historii: okolicznościowe odznaczenia Instytutu; Nagroda im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt