Opis osób po niemiecku

Pobierz

Opis nauczyciela po niemiecku.. Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis kolegi po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Inne opisySie ist liebt ( ona jest kochana) Tata- Mein Vater heist.. (imię) Er wohnt in.. (zamieszkanie) Mein Vater ist.. (wiek) Er ist.. (zawód) np. Lehlerin (nauczyciel) Er Renne oft ( On czesto biega) Meine Vater ist Dick ( gruby) und intelligent ( mądry) Siostra - Meine Schwester heist .. : cech, zainteresowań.Opis osoby po angielsku Pozostało Ci niedużo czasu Forma realizacji: ćwiczenia.. Opis przyjaciółki po niemiecku.. Witajcie potrzebuje przetłumaczyć opis ubioru osoby na język niemiecki: On ma na sobie koszule w kratkę i długie niebieski dżinsy.. Opis koleżanki po niemiecku.. Poniżej znajdziecie przykładowe opisy osoby po niemiecku, które mogą posłużyć wam za wzór przy .Opis osoby po niemiecku.. Sie zwrot grzecznościowy.. Z fiszek mogą korzystać uczniowie, ale także dorośli, którzy rozpoczynają przygodę z niemieckim lub chcą utrwalić wcześniej zdobytą wiedzę.Opis osoby po niemiecku jest jednym z najpopularniejszych opisów.. Podane zwroty i wyrażenia mogą Wam się przydać nie tylko przy opisywaniu przyjaciela/przyjaciółki po niemiecku..

Opis taty po niemiecku.

Przedstawisz bez problemu opis sławnej osoby po niemiecku, opis siebie po niemiecku, opis mamy oraz inne osoby po niemiecku opierając się o opis wyglądu.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. Możecie wykorzystać je w opowiadaniach o rodzinie, koleżankach ze szkoły czy z pracy.Opis sławnej osoby po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Siebie i znajomych.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] ich ja du ty er on sie ona es ono wir my ihr wy.OPIS SŁAWNEJ OSOBY PO NIEMIECKU - WYGLĄD Das ist Harry Potter.. Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis kolegi po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Inne opisyer on.. Sie ist niedrig, ist nur 155 cm groß.Opis osoby po niemiecku - wzór Pierwszy akapit Imię osoby i krótka notka o osobie, np.skąd się znamy, kim jest, czym się zajmuje itp., bez podawania większych szczegółów.Cechy charakteru w języku niemieckim: eifersüchtig - zazdrosny..

Opis mamy po niemiecku.

Witajcie ponownie!. Opis sławnej osoby po niemieckuOpis osoby po niemiecku jeszcze nigdy nie był tak prosty!. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.. Posiada tez brązowy pasek.. On ubrane ma sportowe buty.Opis sławnej osoby po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Siebie i znajomych.. W opisach drugiej osoby nie powinno zabraknąć jej cech charakteru i wyglądu zewnętrznego.. ironisch - ironiczny.. Na nosie ma czarne okulary przeciwsłoneczne.. arrogant - arogancki.Opis ubioru po niemiecku.. zynisch - cyniczny.. (82 lata,lubi zajmować się kwiatami) Wygląd można napisać według własnego uznania.Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. zögerlich - niepewny.. Na prawej dłoni ma zegarek.. Oto przykładowe opisy osoby po niemiecku: Opis siebie po niemiecku - chłopak.. Opis przyjaciela po niemiecku.. Dzisiaj przygotowałem dla Was z kolei słownictwo związane z .Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. ideenarm - mało kreatywny.. Tata (50lat,nauczyciel,lubi gotować)siostra (31lat,mężatka,13letni syn,2 psy)brat (24lata,żonaty,1syn,)bratanek (2lata),siostrzeniec (13lat,lubi wszystkie sporty),babcia.. Wystarczy parę razy przejrzeć wszystkie fiszki i będzie można chwalić się niezwykle zróżnicowanym słownictwem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt