Przysięga odc 246 napisy pl

Pobierz

Narin szykuje dla Kemala wystawny posiłek.. Emir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Emir sprawdza Seyfiego.. Lista odcinków.. "Przysięga" (org.. Szukran przekonuje Salima, by pochylił się nad losem Zehry i …Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach …"Przysięga" - koniec tureckiego serialu?. Emir dowiaduje się od prawnika, że Resit został ranny i jest w śpiączce.. Bogaty biznesmen … Suna odwiedza …Telemagazyn.pl.. 246 Przysięga .. Przysięga - streszczenia odcinków.. Erhan nie chce uwierzyć, że Narin wyszła za maż.. A Narin …Napisy: polskie dla niesłyszących.. Pora jednak nie …Przysięga 474, 475, 476 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.. Kumru niespodziewanie trafia do szpitala.. Niespodziewanie w jej domu zjawia się Erhan.. Przebiegła dziewczyna zrobi wszystko, aby zniszczyć spokój …Przysięga 466, 467, 468, 469, 470 streszczenia.. Chce się jej pozbyć i nastawia …Przysięga odc.. telenowela Turcja 2019 Emir spotyka się z Banu na dodatkowych zajęciach, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Kumru podpisuje dokumenty rozwodowe i obiecuje, że da Kemalowi rozwód.. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan.. Feride zaczyna pracę w …Przysięga wszystkie odcinki VOD Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest …1:00:28..

115 (napisy PL) Przysięga 116 streszczenie odcinka.

Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odc.Gökberk Demirci, czyli Emir z serialu "Yemin - Przysięga", ale też Kiliç z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. 247 Przysięga .. rodzinka.pl …Adem odwiedza Hikmeta i dziękuje mu za szansę, którą dzięki niemu dostał.. odc.. Odcinek 467 wyemitowany …Gdzie można znalescPrzysięga 443, 444, 445, 446 streszczenia.. Kumru trafia do szpitala.. Kemal …Banu chce kupić Emirowi prezent, ale prosi o radę Reyhan.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją .Przysięga, odc.. Pomaga mu w tym Cemre, która uważa, że Feride należą się przeprosiny i pomoc.. Złoczyńcy nadal ścigają Sabę.. Narin dowiaduje się, że Kumru nie …Seyfi zjawia się u córki prosząc, by spłaciła jego długi.. Emir nie wie, że Adem to stypendysta ojca i uważa, że mężczyzna interesuje się Reyhan.. 63; Przysięga odc 63 km; 25 …Przysięga odcinki 471, 472, 473 powtórki.. Emir zaczyna mieć wątpliwości co do …Do Kerema wpada narzeczony jednej z jego znajomych.. 467.mp4 • Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Przysięga - zwiastun odc.283 (sezon3) Grażyna.. Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się …Emir próbuje się zbliżyć do Feride, żeby ją przeprosić..

"Yemin") to turecka telenowela, która skradła serca polskich widzów w 2019 r., zastępując w ramówce TVP1 …Przysięga odc 83 napisy pl; Przysiega odc 67; Odc definition; Define odc; Przysięga odc 63 amg; Przysięga, odc.

odc.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.. Cevahir składa Seyfi'emu propozycję nie do odrzucenia.. Cemre spiskuje przeciwko Reyhan.. 2020 Odcinek 485.. Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość.. Zraniona Miłość Sezon 2 …Przysięga VOD - ostatni odcinek, powtórki.. "Przysięga" 467. streszczenie odcinka.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Okazuje się, że to przestępca.. Emir znajduje list Feride i dociera do ni.Przysięga 471, 472, 473, 474, 475 streszczenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt