Cytaty o wytrwałości i dążeniu do celu

Pobierz

Wytrwałości!. Kurt Cobain; Ludzkie odrzucenie może być Boską .Twoim zdaniem to ludzie Cię ograniczają częściej w dążeniu do swoich celów czy Ty sam/a tłumacząc się i zrzucając winę na innych?. Powiązane treści.. Wtorek 29 czerwca o 19.00!. "Zakończ każdy dzień i nie wracaj do niego.. "Wytrwałości, aby zmienić to, co zmienić można.. - Marek Aureliusz.. Nikt nie boi się pływać, po prostu boją się utonięcia.. Sport to nieoceniona pomoc w kształtowaniu charakteru człowieka.. Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu czas i tak upłynie.. Lepiej ucząc się na błędach dążyć do celu powoli niż trwać w uścisku biernej niewoli.. Porażka jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu.. Thomas Edison odkrył żarówkę po ponad 11 000 nieudanych prób.. O wytrwałość i systematyczność najtrudniej.. Celem jest dążenie.. Do odważnych świat należy.. Nie ważna długość drogi, lecz cel tej podróży.Cytaty o dążeniu do marzeń.. Do odważnych świat należy.. Wytrwałość jest cechą którą trzeba pielęgnować w każdej sferze życia.. Jutro będzie nowy dzień.. Porażka to jedynie szansa na mądrzejsze rozpoczęcie od nowa.. Dlaczego wciąż Pan próbuje pomimo ponad 5000 nieudanych prób?. "Bądź wytrwały, niezależnie od tego jak powolne będą twe pierwsze ruchy.. Róża_ Myśl 14 maja 2010 roku, godz. 17:59 70,7°Cwytrwałość » jako konsekwencja w dążeniu do celu..

Cytaty o wytrwałości w dążeniu do celu.

Z każdym upadkiem, trzeba wstać.Cytaty o dążeniu do celu Aby utrzymać upór do celu, warto motywować się cytatami sławnych ludzi.. Bo Bennett; Nikt nie boi się wysokości, boi się tylko upadku.. 2012-07-27 21:51:37Zapraszamy na spotkanie live!. Wytrwałość to nawyk, który może przesądzić o Twoim sukcesie!. Zazwyczaj jest tak, że planując zmiany we własnym życiu, mamy przed oczami wręcz utopijne wizje samych siebie po dokonaniu rewolucji.Zapraszamy na spotkanie live!. Parnaczka Myśl 8 kwietnia 2010 roku, godz. 17:20 110,4°C Są tacy ludzie, którzy po trupach idą do celu.. Więcej informacji w Polityce Prywatności.. Tak naprawdę nie liczy się jednak ile razy upadniemy, lecz czy podniesiemy się po tym upadkach.. To zmagania rozwijają twoje mocne strony.Starajmy się dążyć do obranego celu oraz bierzmy los takim, jaki jest, ponieważ drugi raz taka okazja na może się nie trafić.. 125 1126C Tylko poprzez wytrwałość w dążeniu do celu jest szansa na spełnienie naszych marzeń.Nie możemy wtedy szukać różnych wymówek, a wziąć się za realizację wyznaczonych celów.. Przedstawiamy kilka najciekawszych z nich.. "Kiedy usiłujesz dojść do czegoś ważnego w życiu, zapewne nie raz schrzanisz coś po drodze..

O wytrwałości w dążeniu do celu Kiedy?

Nie bój się iść powoli, obawiaj się jedynie stania w miejscu.. Trzeba się zebrać w sobie, bo tylko poprzez wytrwałość dojdziemy do czegoś.. 2014-12-15 20:21:18 Brak chęci do życia, żadnych celów .. Dodaj cytat.. O czym?. (Stanisław Strarzyński) K azimierz W ójtowicz - Przypiski.Wytrwale dąż do osiągnięcia swojego celu i wytrwaj w tym uporze do końca.. Nikt nie boi się miłości, tylko boją się odrzucenia.. Istnieje wiele definicji, ale jest jedna rzecz, na którą zgadzają się wszyscy wielcy: sukces przychodzi tylko dzięki wytrwałości pomimo porażki.. Dążenie do pełnej absolutnej sprawiedliwości jest jednym z największych i najbardziej niebezpiecznych marzeń człowieka Najbezpieczniej jest uświadomić sobie że niemożliwa jest sprawiedliwość poza miłością a więc przeciw człowiekowi.. "Dzisiaj kwalifikację do klasy próżniaczej stanowią wyłącznie zdolności finansowe.. Pogody ducha, aby pogodzić się z tym.. Cytaty o sukcesie.. Jedyną pozostałością charakteru łupieżczego jest bezwzględna wytrwałość w dążeniu do jednego określonego celu - cecha różniąca barbarzyńcę z okresu łupieżczego od pokojowo nastawionego człowieka okresu dzikości, którego zdystansował i zastąpił.Często potykamy się o nie, nie raz uderzając twardo o bruk.. - Brian TracyŁatwiej jest zbudować masę kominów, aniżeli w jednym utrzymać ciepło..

W dążeniu do ce­lu nie zat­raćmy Siebie.

Chy­ba, że ce­lem jest środek.. Zacząć dążyć do celu jest łatwiej niż dotrwać do końca tej drogi.Nie sądzę by była jakakolwiek inna zdolność niezbędna do osiągnięcia jakiegokolwiek sukcesu, niż zdolność do wytrwałości.. Wiadomo, że jest to kluczowa cecha, która może doprowadzić do sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie życia.. Odrzucenie jest niczym więcej niż koniecznym krokiem w dążeniu do sukcesu.. prawych godło, Daj Polakom wierzyć w biedzie, Że co dziś się nie powiodło, Jutro się mężnym powiedzie.. Zrobiłeś, co mogłeś.. Znana jest historia wywiadu, kiedy to dziennikarz zadał pytanie Edisonowi: "Dlaczego marnuje Pan czas na tyle prób, jeśli oczywistym jest, że światło świecy jest dla człowieka najlepsze?. Ocena 8,2.. Nie wolno odpuszczać.. Odnajdujemy ją prawie wszędzie, nawet w naturze.. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera.. Nie wolno się załamywać, trzeba kroczyć dalej.. Z pewnością popełniłeś jakieś gafy, ale zapomnij o nich najszybciej, jak tylko się da.. Jeff BridgesDroga do celu i sukcesu zaczyna się od postawienia pierwszych mniejszych kroków..

Sukces przyjdzie do ciebie wraz z wytrwałością".

Mogą Cię zainteresować .. Kiedy go już osiągną dołączają do swoich ofiar.. Osiągnij swój cel tylko nie zgub po drodze tego co najważniejsze.osiągnął wielkość bądź sukces na tyle właśnie, na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.. Pozwól sobie na to.". Dzięki niemu ludzie uczą się wytrwałości w dążeniu do celu czy skutecznego stawiania czoła porażkom.Wytrwałość w dążeniu do celu.. Nikt normalny się przecież nie pochwali w wywiadzie na jego cześć, że zanim coś osiągnął przeszedł depresję, obstrukcję psychiczną, że milion razy chciał .O wytrwałości wiele się mówi.. Przekładanie wszystkiego "na później" sprawia, że najczęściej ten moment już nigdy nie nadchodzi.. (francuskie) *.. To jest podstawa moich żniw.. "Sukces to w znacznej mierze po prostu rezultat konsekwentnego działania, wytrwałego dążenia do celu i kończenia tego, co się zaczęło.". Siła nie pochodzi ze zwyciężania.. Bądz wytrwały w spełnianiu marzeń!. I mądrości aby odróżnić jedno od drugiego.". Osiągnij swój cel, tylko nie zgub po drodze tego co najważniejsze.. Amelia Mary Earhart jest świetnym przykładem, że od wyznaczenia celu do jego realizacji może minąć sporo czasu, ale nie warto rezygnować.. Fanpage i YouTube EDU-klaster.Dodaj cytat z książki Kurs na siebie.. Cele są jak magnes.Do od­ważnych świat należy.. Ludzie wytrwali najczęściej realizują ambitne, dalekosiężne cele.Cytaty o dążeniu do celu.. 19 lipca 2014 roku, godz. 1:26.. !Gdzie?Fanpage i YouTube EDU-klasterKto?Joanna .O wytrwałości w dążeniu do sukcesu, kłodach pod nogami, kajdanach umysłu i innych kodach.. czego zmienić nie można.. Nie ma żadnych ograniczeń za wyjątkiem tych, które sam na siebie nałożysz.. którzy osiągnęli sukces radzili sobie z porażkami zanim doszli do celu.. ".Cytaty o sukcesie - Co to jest sukces?. - Napoleon Hill.O tym, jak ważną rolę w rozwoju ludzkiej osobowości odgrywa sport, świadczą cytaty o sporcie.. Gdzie?. Dla mnie jednym z przykładów wytrwałości jest historia chłopca, który w wieku 6 lat zaczął odczuwać bóle w stawach.Wnikliwe cytaty o odrzuceniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt