4 przykłady zachowań które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny

Pobierz

Obszary leżące wzdłuż wybrzeża morskiego .. 6 Uzupełnij zdania, wykorzystując podane wyrazy.. Obszar na którym znajduję się dużo jezior .. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.1.. Wpisz litery odpowiadające nazwom kolejnych narządów układu oddechowego którymi wędruje wdychane powietrze .. Cechy istot żywych.5 przenośnia która mówi o naszym miejscu.. Bardzo prosze o odpowiedzi To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% 1 0 Odpowiedz Najlepsza odpowiedź koreczkaaa odpowiedział (a) 05.03.2013 o 18:40: regularne ćwiczenia nie palenie tytoniu zdrowa dietazapytał (a) 06.01.2013 o 13:34 Mam napisać 4 przykłady zachować które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny Proszę o pomoc 1 ocena | na tak 100% 1 0 arabek124 odpowiedział (a) 24.01.2013 o 18:05: Ograniczenie solenia potraw i spożywania słonych potraw oliwia9223 odpowiedział (a) 07.03.2013 o 18:04: a gdzie 4 zasada mi potrzebne 4?. daję dużo punktów i naj pls odpowiedzcie na wszystkie mam na jutro 2.. AnswerMożna także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie " Zapisz 4 przykłady zachowań, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny.. e. krtań F. tchawica.. 16.04.2013 o 18:21 Odpowiedzi (2) zuziks123 jedzenie produktów z żelazem wysiłek fizyczny dobre odżywianie się swieze powietrze mysle ze pomoglam 13.01.2014 o 18:44Pozytywny wpływ na układ krwionośny ma: -higieniczny tryb życia -prawidłowe odżywianie -unikanie alkoholu i papierosów -unikanie stresu -uprawianie sportu 8 0 21.04.2013 o 13:04 nikola15052003 1 Unikanie dymu papierosowego 2.Ograniczenie solenia potraw 3 Ograniczenia spożywania tłuszczu 4 Regularne ćwiczenia fizyczne 1 0 23.05.2014 o 21:26Odpowiedź kamilagata Zachowania, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny: - zbilansowana dieta tzn: odpowiednia ilość składników odżywczych - białek, tłuszczy, cukrów - unikanie spożywania alkoholu - unikanie palenia papierosów, a także przebywania wśród osób palących - aktywny styl życia - wykonywanie regularnie badań krwi ewelusia1616 1.Zapisz 4 przykłady zachowań, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny..

!zapisz 4 przykłady zachowań, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny.

Dbanie o odpowiednią ilość snu w ciągu doby (minimum 8 godzin).. to ,na przyrodę ".. nerwy, mózg, organizm, rdzeń kręgowy Układ .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. pasopdiDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zapisz 4 przykłady zachowań,które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny proszę, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. PLS potrzebne na teraz.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie " Ej pomocy nie wiem co mam zrobic ,Zapisz 4 przykłady zachowań, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny.. Pytanie brzmi: Zapisz 4 przykłady zachowań , które mają pozywtywny wpływ na układ krwionośny 4 klasa daje naj Zapisz 4 przykłady zachowań , które mają pozywtywny wpływ na układ krwionośny 4 klasa daje naj Uzupełnij zdania.. Podaj 4 przykłady zachowań, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny.. Question from @Gabsia123 - Gimnazjum - Biologia.. Gardło B. oskrzela C. płuca d. jama nosowa.. 1-prawidłowe odżywianie się (spożywanie warzyw i owoców) 2-być aktywnym sportowo 3-dużo spacerów po lesie 4-być wesołym i nie stresować się..

Zapisz 4 przykłady zachowań,które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny .

Question from @Julasia0msp - Szkoła podstawowa - PrzyrodaZacytuj utwór krainy nigdyniewyspania Joanny kultowej.. Pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Średnia: 3.57 Komentarze Gość 20 lutego 2018 Zapisz cztery przykłady zachowań które maja pozytywny wpływ na układ nerwowy i narządy zmysłów 3 Damian 20 lutego 2018 @Gość Cześć, te zadania są dostępne dla użytkowników premium.5 days agoZapisz cztery przykłady zachowań które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny.. Odpowiedź KateArtemida 1-prawidłowe odżywianie się (spożywanie warzyw i owoców) 2-być aktywnym sportowo 3-jak najmniej spożywać tłuszczy zwierzęcych 4-być wesołym i nie stresować się 5-spędzać jak najwięcej czasu na łonie natury CendrosuszPodaj 4 przykłady zachowań które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny .. Odpowiedź agata2708 - nie należy jeść dużo tłuszczów zwierzęcych - należy codziennie uprawiać sport - jeśli się zraniłeś, powinieneś ranę zdezynfekować - nie powinno się oddawać krwi, gdyż prowadzi to do nadciśnienia tętniczego.. Uzupełnij schemat.. 3.zapisz 4 przykłady zachowań które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny Odpowiedź dodge1 ODPOWIEDNIE ODZYWIANIE SIE AKTYWNY TRYB ZYCIABRAK STRESU OGRANICZENIE SPOZYWANIA TŁUSZCZÓW I CUKIERKÓW doduss unikanie używek zdrowa dieta unikanie stresu uprawianie sportu okresowe,kontrolne badania lekarskie unikanie wysiłku,który jest ponad nasze siłyPodaj 4 przykłady zachowań, które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny..

Zapisz cztery przykłady zachowań które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny.

Question from @Gabcia505 - Szkoła podstawowa - Biologia .. Gabcia505 @Gabcia505.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.September 2019 0 93 Report 1.. 6 wyjaśnij w 2 -3 zdaniach jak rozumiesz ostatnim zwrotkę utworu.. Odpowiedź Konto usunięte aktywny tryb życia , niepalenie papierosów , unikanie stresu, nienadużywanie alkoholu, spożywanie małych porcji pożywienia kilkakrotnie w ciągu dnia , właściwa masa ciała OliPas1Zapisz 4 przykłady zachowań ,które mają pozytywny wpływ na układ krwionośny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt