Napisz list o swoich wakacjach

Pobierz

1.Kiedy?. 5. co podobało mi się najbardziej ?. 3) Co robiłeś i co Ci się podobało?. Tego lata moje wakacje były lepsze od poprzednich, bo zawarłam nowe znajomości.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.Napisz krótki list do ludożercy prosze pomorzcie 2011-05-16 15:25:11 Napisz krótki list do przyjaciela na temat nowego nauczyciela do polskiego.. Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. .Napisz list do przyjaciela o swoich wakacjach Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. 2009-06-04 16:16:16; musze napisac opowiadanie na 100 słow o wakacjach pomóżcie 2011-03-01 17:51:29; Mam napisać opowiadanie o moich wakacjach na polski bo inaczej grozi mi 1, przeczytasz?. no to żeby było łatwiej napiszcie o tym może ze byłam nad morzem z koleżanką Mileną przez 1 dzień, w Krynicy .Napisz list do kolegi w ktorym ;opowiadasz mu o swoich wakacjachpytasz jak minely wakacjezaprasz go do siebie i tluamaczyc gdzie mieszkaszList ma ba sie zaczynac od how are you.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. 7,306 wizyt.. Być może sądzisz, że pisanie listu motywacyjnego do pracy sezonowej nie ma sensu, bo i tak nikt go nie przeczyta.napisz krótko o swoich wakacjach planach.. Dowiedz się, jak go napisać, by dostać pracę wakacyjną w Polsce lub za granicą..

!Prywatny list do kolegi o wakacjach.

Moja babcia mieszka w malej wiosce, która nazywa się *****.. Filmy.. 4) Jaka była pogoda?. Question from @adam540 - Gimnazjum - Język angielskiJesteś z rodziną na wakacjach w Dubrowniku.Napisz do przyjaciela list o swoich wakacjach.. S: Byłem na 7 dni nad morzem a po drodze zachaczyłem o dom cioci, jechałem 5 godzin.Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.. Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.. Roksi88 Roksi88 05.09.2014Zadanie: szubko na jutro napisz o swoich wakacjach na 100 slow plisz prosze .. In Miami, we stayed at The W hotel.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .napisz list do koleżanki, w którym opowiesz jej o niesamowitym wydarzeniu które co się przydarzyło i obecnych jemu wrarzeniach 2010-02-28 14:20:18 Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list , w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego wychowania.Napisz list do koleżanki/kolegi z Niemiec o swoich wakacjach 1) Grze byłeś?.

... Przydatność 50% O wakacjach.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zaktualizowano: 08/07/2021.. Z góry dziękuję za dobrą odpowiedź i daje najjOpis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.Krótkie opowiadanie o wakacjach 2013-05-20 13:47:46; Jak napisac opowiadanie?. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Cześć Szymon.. Niedawno byłem u babci na wsi.. W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie .Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. 2) Z kim i czym tam pojechałeś?. Zobacz wzór listu motywacyjnego do pracy sezonowej.. To wszytsko w czasie przeszłym (perfekt) min 120 słow PILNE!.

Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.

Wraz z moim kolegą Marcelem pływaliśmy i nurkowaliśmy w morzu.Kliknij i odpowiedz.Zadanie: napisz list do przyjaciela, w którym opowiesz mu o swoich wakacjach spędzonych w starożytnym rzymie ze szczególnym zwróceniem uwagi na atrakcje jakie to Rozwiązanie: nie wiem dokładnie ale napisz cos o olimpiadach ze poznałas tam wielu interecujacuch ludziList do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze .Napisz list do kolegi z Australii.. 2.Gdzie?. 2010-09-20 14:33:45 Napisz list z wakacji 2011-11-10 14:58:35Cześć Łukasz!. 1.5 strony zeszytowej minimum.. 4.co robiliście?. angielski; wakacje; zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]List motywacyjny praca sezonowa i wakacyjna — wzór i porady.. Treść.. 2011-10-09 12:30:09Przebywasz na wakacjach, napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: a) określisz gdzie przebywasz i jakie masz zakwaterowanie b) opiszesz jaka jest pogoda i jak się bawisz c) opiszesz co robiłaś wczoraj i jakie są Twoje plany na dzisiaj d) określisz co będziesz robić jutro i kiedy wracasz Od 120 - 150 słów.Napisz list do swojego angielskiego znajomego w którym : -poinformuj.. Praca kontrolna powinna zawierać od 120 -150 słów Napisz list z podaniem o pracę, w którym: Nap..

Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.

Filmy.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.List do przyjaciela z wakacji.. W Wakacje wyjeżdżam nad może by trochę odpocząć od miejsca zamieszkania i się opalić.Nad morzem zamierzam dosyć sporo pływać, nauczyć się serfować i dobrze spędzić czas.Rodzice chcą nas zabrać na rejs po morzu więc będzie też fajnie.Gdy przyjadę z nad morza będę miała dużo fantastycznych wspomnieni pamiątek i foto grafii.Napisz list do Łucji i opowiedz jej o swoich wakacjach (15.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. poleca 73% 1937 głosów.. wynagrodze .. polecenie brzmi : zrób notatki , a następnie opowiedz o swoich wakacjach.. ŻEBY NIE BYŁ ROBIONY W TŁUMACZU Z ANGLIKA 1 Zobacz odpowiedź I żeby było też tłumaczenie po polsku Reklama Reklama kaszanka6661 kaszanka6661 Gdansk,30.06 Hello Victoria!. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałem ci opowiedzieć o moich wakacjach.. Treść.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych urodzinach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt